Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Acı Çekirdek PDF İndir

Acı Çekirdek PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 202 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Aylin İşcan Yener´dir.

Acı Çekirdek ÖZET

Acı Çekirdek PDF İndir özet, Ne kadar zamandır yatakta boş gözlerle tavana baktığını bilmiyordu.Saatler geçmiş olmalı ki çok üşüdüğünü hissetti.Kasabın önünden geçerken vitrinde çengellere asılmış etleri gördüğü yetmezmiş gibi boyunun hizasına gelen mermer setin üzerindeki koyun kellesiyle burun buruna geldiğinde daha küçük bir çocuktu.

Ayakları kaldırıma yapışmış gibi öylece durarak onun donuk, ölü gözlerine bakmıştı.Dehşeti gözlerine hapsetmiş o hayvanın bakışlarını hiç unutmadı.Kendi başına gelecekleri son dakikada anladığında ise gözlerini tavandaki bronz aynanın üzerinde bir lekeye sabitlemişti ama ne fayda; bütün ayrıntılar adeta kendini göstermek için yarışıyordu.

Göbeğine kadar yırtılmış geceliği, yastığa yayılmış saçları ve ölü koyun gözleriyle hayratça oynandıktan sonra kenara atımış kırık bir bebek gibi, Betigül kıpırdamaya korkuyor.Vücudunu ele geçirmiş sızıların sebep olabileceği en ufak bir ineme yahıt yürürken çıkarabileceği bir çıt sesi onun harekee geçirir diye korkuyor.

Tuvalete gitme ve öğürme dürtüsünü bir müddet daha bastırabilmek için çok çaba harcıyor.İçeriden televizyonun sesi geliyor.Daha iki sene önce Emirgan´da evinin yakınındaki çay bahçesine gidemeyen küçük kızla şimdi Amsterdam´da yaşayan bir hayli büyümüş ve şu an aynadan bakan kadın aynı kişi olabilir mi ?

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Acı Çekirdek PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir