Aşk Bize Yarasın epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Aşk Bize Yarasın PDF İndir

Aşk Bize Yarasın PDF indir, Kitabın yazarı Esra Şekercioğlu’dur. Kitap toplam 624 sayfadır. Sitemizden Aşk Bize Yarasın e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Aşk Bize Yarasın
  • Yazar: Esra Şekercileroğlu
  • Baskı tarihi: 2016
  • Sayfa sayısı: 624

Aşk Bize Yarasın Kitabı Ön Okuma

Geçen onca zaman sonra ilk defa sevginin gücüne inanmak istiyordu Ömür. Sıkı sıkıya tutunuyordu telden bozma umuda… Sonu hüsran dese de aklı, vazgeçmiyordu. Dönüşü yok diyordu kendi kendine. Dönüşü yok!
Kardeşinin içten kahkahası kulaklarımı doldurunca, durup içine çekti o sesi. Elinden gelse hapsederdi kulaklarına, bir ömür dinlerdi. Elinden gelse eksik etmezdi kardeşinin yüzünden tebessümü… Zaman geçtikçe kişiliği gibi gülümsemesi de terk etmişti kardeşini. Yakalandığı bu hastalık kim olduğunu, ne olduğunu unutturacak raddeye getirirken küçüğünü, geride onarılmaz yaralar açarak ilerliyordu. Gönürün ruhu parçalara bölünürken, Ömür’ün yapabildiği tek şey yanında olmaktı. Teselli bile ederniyordu şu son zamanlarda… Geçecek diyemiyordu.

Kişilik bozukluğu denen bu hastalık kardeşinin tüm benliğini altüst etmişti. Birbirinden farklı hayallere kapılıp, kendini unutuyordu. Olmadığı kişilerin karakterine büründükçe canından can gidiyordu örnür’ün.
Şimdi, hastalık denmeyecek kadar aciz bırakan bu illeti yenmenin yolunu söylerken doktor, nasıl olurdu da kayıtsız kalabilirdi?
“Ömür hanım?”

Arkasından gelen sesle başını o yöne çevirdi Ömür. Doktorun yanına geldiğini fark edince, oturduğu yerde kayarak adama da yer açtı.
“Gönül uyudu. Onu biraz fazla yordum sanırım.”
Doktorun mahcup bir şekilde çıkan sesi gülümsetti Örnür’ü. Uzun zaman sonra kendisine umudu fısıldayan bu adam ilk defa güveni hissettiriyordu kendisine. Nedenini anlayamadığı bir şekilde güveniyordu. Belki de söyledikleri bu etkiyi bırakmıştı üzerinde, bilmiyordu.
“Sizinle olmaktan mutlu oldu. Bu kadar erken uyuduğuna göre kendini kötü hissetrnemiş.”
“Uyuyamadıgı zamanlarda mı kendini belli ediyor hastalık?” diye soran adamı, “Diğer zamanlarda da oluyor ama uyuyamadığı zamanlarda, beyni yorulduğunda en çok gösteriyor kendini hastalık.”
“Neler gördüğünü iddia ediyor peki böyle zamanlarda?”

Aşşağıdan Esra Şekercioğlu Aşk Bize Yarasın e-Kitap indirebilirsiniz.| Aşk Bize Yarasın PDF indir veya okuyabilirsin.

Aşk Bize Yarasın PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir