Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Aşk İçin Bir Kelime PDF İndir

Aşk İçin Bir Kelime PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 296 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Emil Robbins´dir.

Aşk İçin Bir Kelime ÖZET

Aşk İçin Bir Kelime PDF İndir özet, Kapımın önünde bir kutu buldum, küçük ve gösterişsizdi.Bana yollanmıştı ama yalnızca ilk adam kullanılmıştı.Üzerinde ki harfler göze batıyordu, sertçe yazılmışlardı, eğim yoktu.Sanki onu yazan kişi İngilizce yazmaya alışkın değildi.İlk ipucum bu oldu.

Paketin Madam´dan geldiğini düşündüm.Seneler önce onunla birlikte yaşarken geride birkaç kitap bırakmıştım, o zamandan beri kitapları bana göndereceğini söylüyordu.Ama kutuyu kaldırdığımda o kadar hafifti ki içinde kitap olamayacağını anladım.

Paketin köşesinde yabancı bir posta pulu ve pulun yanında bir polis amblemi vardı.Paketi yavaşça açtım, içinden bir sürü kağıt çıktı, şiirler, çıktısı alınmış telefon mesajları, ikiye bölünmüş telefon kartları.Kağıtları elime alıp düzleştirdim.Üzerine yazılar yazılmış peçeteler de vardı.Bu kutu belgelerin önemini anlayan bir polise aitti.

Bir zamanlar bana onun gerçek bir Kays olduğu söylenmişti.Tutkulu aşık anlamına geliyordu bu.Bir oyuncak ayının kulağına şiir iliştirip sevdiğine gönderdiğini duymuştum.Ayı aşk demekti.Şiir ise onun geliş belgesiydi.
Yağmur yabancı şehre kırmızı bir gökyüzüyle geldi.

Şehrin her yerinde insanlar kafalarını kaldırıp kızgın geceyi izlediler, Yarın Yağmur Yağacak diye mırıldandılar.Bulutlar rüzgarla oradan ortaya sürükleniyordu.Ertesi gün yağmur yağmadı.Sonraki gün de.Yağmur ancak iki hafta sonra insanları haklı çıkararak yağdı.

Camilerdeki adamlar başlarını korumak için bir elleriyle montlarını ayaklarını üstlerine tutarken musluklardan akan suyu dikkatle kullanarak ayaklarını yağmurda yıkadılar.Yağmur damlaları alınlarına düşen yıldızlardı, karışık yüzlerinden buğulu gözlerine doğru süzülürken parıldıyorlardı.Kasaba yağmur damlalarının içinde cenneti gördü ve cennet griydi.

YANDEX Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır!
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Aşk İçin Bir Kelime PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir