Aşk Kapıyı İki Kere Çalar epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Aşk Kapıyı İki Kere Çalar PDF İndir

Aşk Kapıyı İki Kere Çalar PDF indir, Kitabın yazarı Kim Gruenenfelder’dir. Türkçe çevirisini Nergis Ebru Yücesoy yapmıştır. Kitap toplam 416 sayfadır. Sitemizden Aşk Kapıyı İki Kere Çalar e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Roman ve Edebiyat kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Aşk Kapıyı İki Kere Çalar
  • Yazar: Kim Gruenenfelder, Nergis Ebru Yücesoy (Çevirmen)
  • Alt başlık: There’s Cake in My Future Serisi 2
  • Baskı tarihi: Ocak 2016
  • Sayfa sayısı: 416
  • Orijinal adı: Keep Calm and Carry a Big Drink

Aşk Kapıyı İki Kere Çalar Kitabı Ön Okuma

Öğle vakti, favorim olan mor renkli Suzi Chin elbisemi (son zamanlarda aldığım kiloları ustalıkla gizleyen) ve bej rengi bağcıksız ayakkabılarımı giydim. Nic’in güzel döşenmiş, granit mutfağında oturup, pişmiş, büyük karidesleri renkli kürdanlarla süslerken, Nic bir yığın tombala kartım önüne koydu. Gururla, “Buldum!” dedi. “Gelin tombalası!” Ben gelin tombalası kartlarının üzerindeki karelere bakarken, Nic buzdolabından iki şişe şampanya çıkardı.

“Kartın üzerinde sonsuzluk ve nedime kareleri yan yana duruyordu.” Nic, şampanya şişelerini, buzla doldurulmuş, paslanmaz çelikten büyük buz kovasına koydu ve daha fazla kabarcık yapma-sı için geri döndü. “Güzel. Bu kartı alacağım.” Bir sonraki kartı çevirdim. “Bu kartta kayınvalide karesinin yanında, çaprazlama olarak gelin karesinden üç kare uzakta damat karesi var.” Nic bana büyük kovada iki şişe daha şampanya gösterdi, ardından kartları benden uzaklaştırdı ve tezgahın üzerine koydu. “Bu kartları fazla kafaya taktın.” “Cinsel hayatı nereye koyduklarını gördün mü? Çünkü eğer, `serbest’ denilen boşluğun yanındaysa…”

“Bu düşünceyi bitirmemen için sana yalvarıyorum.” Omuz silktim, ardından kürdanlarımla uğraşmaya devam ettim. Nic bir şişe açılmış şampanya çıkardı. Yüzüm ışıldadı. Mutlulukla şampanya kadehini kaptım ve yüzümde kocaman bir sırıtma ile Nic’in önüne bir kadeh uzattım.
Nic güldü ve bana bir bardak şampanya doldurdu. Kapı çaldı. Kendime şampanyada bana eşlik edecek kocaman bir karides alarak, “Ben açalım,” dedim. Elimde bir kadeh şampanya, diğer elimde şimdi boş olan bir kürdanla Nic’in mermer zeminin üzerinde yürüdüm ve Seema kapıdaydı. Sinirle bana, “Kadınlar neden evlenir?” diye sordu. Tavana baktım ve düşündüm. “Hımm… kendilerini bizden ahlaken daha üstün hissediyorlardır belki?” Seema uzattığım şampanya kadehini aldı, kocaman bir yudum aldı ve bardağı bana geri vermeden etrafta dolaştı. “Scott ve ben şimdi çok kötü kavga ettik.” Seema, mutfağa doğru giderken, ben hızla kapıyı kapattım ve onu izledim. “Üzgünüm. Ne oldu?” Seema, sinirle, “Bu konuda konuşmak istemiyorum,” dedi. “Sadece bir içki almayı, hediyelerime bakmayı ve sözde mutluluğumla eğlenmeyi istiyorum.”

Aşşağıdan Kim Gruenenfelder Aşk Kapıyı İki Kere Çalar e-Kitap indirebilirsiniz.| Aşk Kapıyı İki Kere Çalar PDF indir veya okuyabilirsin.

Aşk Kapıyı İki Kere Çalar PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir