Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Aşk Şatosu pdf indir

Kont bir saniye için sessizliğe gömüldü. “Ortaya ne çıkacağını kim bilebilirdi ki?” diye mırıldandı sonunda. Kolunu çevirdi ve Jacina, bu hareketin güçlü bir acıyı saklayabilmek için yapılan içgüdüsel bir hareket olduğunu fark etti. Bir anda, hiç düşünmeden elini Kont’un diğer tarafta duran elinin içine gömdü. Dokunuşuyla irkilmişti Kont.

Sonra parmakları genç kadınınkinin üzerine kapandı. Yeniden ona doğru döndü, sanki rahatlamış gibiydi. Jacina, elini dudaklarına götürdüğünde, genç kızın kalbi olağan üstü bir hızla çarpmaya başlamıştı. Baştan çıkarıcı hisler tüm bedenini sarmaladığında Jacina bayılacak gibi hissetti kendini. Elini, Kont’un elinde sonsuza dek tutabilmek için neler vermezdi!

Ne güçlü bir çekim yayıyordu bu adam! Kendini Kont’un girdabına kapılmaktan alıkoyamıyordu. “Bu zayıflık gösterisinden vazgeç,” dedi Kont, “güvenilir bir dostun yanındasın”.

Güvenilir bir dost!

İşte Kont’un gözündeki tüm anlamı buydu. Tüm olan ve olacak olan buydu. Jacina gözlerini kapadı. Kont için birazcık daha fazlasını ifade ettiğini hayal ederek gözlerini kapadı birkaç saniye için. Bu yakışıklı adam ve bu güzeller güzeli genç kadının arasında aşılması gereken fazlasıyla büyük engeller vardı. Birlikte olabilecekler miydi acaba?

Barbara Cartland’ın Pembe Koleksiyonu, daha önce yayımlanmamış kitaplardan oluşan yeni bir seri.

 

Giriş Özeti

 

Star of India İngiltere kıyısına doğru yol alıyordu.Ruven Kont’ullugo güvertede tek basma durmuş, meltemde dalgalanan yelkenlerin çıkardığı sesin ve denizin tuzlu kokusunu getiren temiz havanın keyfini çıkartıyordıı.

Kamarası rahat fakat çok küçüktü. Son birkaç gündür hüküm süren sıcak ve nemli havalarda iyice boğucu olmuştu.

Deniz esintisi Hugo’nun gür, siyah saçlarını kabartıyordu.Diğer yolcular güvertede dolaşıyor ve özellikle kadınlar,yanından geçerken dönüp ona bakıyordu.

Hugo çok yakışıklı bir adamdı. Uzun boylu ve zayıftı, Hindistan’da kaldığı on yıldan sonra keskin yüz hatları esmerleşmişti. Kont Hugo orada Dokuzuncu Piyade Alayında subay olarak bulunmuştu.

Şimdi de deniz, yoluyla İngiltere’deki evine dönüyordu.Kadınlar onunla sohbet etmek için can atıyordu ama Kontun kendini, kendine saklamaktan hoşlandığını öğrenmişlerdi.

Aşk Şatosu pdf indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir