Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Aşka İkinci Şans PDF İndir

Aşka İkinci Şans PDF indir, Kitabın yazarı Jennifer Probst’dir. Kitabın Türkçe’ye çevirisini Mutlusel Reyhan Tuncay yapmıştır. Kitap 2013 yılında basılmıştır. Sitemizden Aşka İkinci Şans e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Aşka İkinci Şans
  • Yazar: Jennifer Probst, Mutlusel Reyhan Tuncay (Çevirmen)
  • Alt başlık: Marriage to a Billionaire Serisi 2
  • Baskı tarihi: Aralık 2013
  • Sayfa sayısı: 288
  • Orijinal adı: The Marriage Trap

Aşka İkinci Şans Kitabı Ön Okuma

Neredeyse iki metre boyunda, huzursuz bir adam önün-de dikiliyordu. Her ne kadar ona dokunmamış olsa da, Maggie’nin vücııdu taş gibi kaskatı kesilmişti. Michael’ın bilindik, rahat tavırlı çekiciliği gitmiş, havada tehlikeli bir enerji dolaşmaya başlamıştı. Gerçekten de sinirlendirmiş-ti onu. Ne yazık ki sinir uçlarında, korku yerine heyecan dolaşıyordu. Kim bilir yatakta nasıldı? Çıplak. kaslı ve… talepkâr. Maggie genellikle hiçbir baskın yönü ya da kontrol eğilimi olmayan erkeklerden uzak dururdu ama Michael onu korkutmuyordu. En azından kötü anlamda. Maggic’nin dudakları işi bir adım ileriye götürmek için bilinçsiz bir şekilde aralandı. Michael’ın damarlı gözleri önce dudaklarına yöneldi, ardından kapandı. Maggie onun tadına baka-bilmek için çıldırıyordu. Dilini ağzının içinde gezinirken, kalçalarını kendi kalçalarına dayanmış halde hayal ediyordu.

Bir kalp atışı kadar süre geçti. Bir kalp atışı daha… Maggie kendini engelleyemeden kelimeler ağzından kayıp gitti. “Sorun nedir Count? Dilini mi yuttun?” Michael geriye döndü. Uzaklaşması Maggie’nin vücudunun rahatlamasını sağlasa da, tehditkar sözleri omurgasını titretmeyi başarmıştı. Maggie kaçırılan bir fırsatın yarattığı yoğun hayal kırıklığı hissini görmezden geldi. “Dikkatli ol, tara. Benimle oynamak eğlenceli olabilir ama sonunda yorgun düşersin.” Maggie homurdandı. “Çok sevdiğim **** romanlardaki karakterler gibi konuşuyorsun. Ama ne ben senin hizmetçinim, ne de sen benim efendimsin bebeğim. Oynadı gut, kuman kaybettim, o kadar. Daha en başında ailene uyum sağlayamayacağımı fark ettim, o yüzden de kendimi rahat hissetmediğim bir role girmeme gerek yok Er ya da geç benim İtalyan geleneklerine uygun, mükemmel bir eş olmadığım’ anlayacaklardı. Çok uyanık bir annen var.” “Annem hasta, bu yüzden lütfen dikkatli ol.” “Ah, olamaz Michael. Nesi var?” Michael derin bir iç çekti ve ellerini Maggie’nin yüzüne götürdü. “Eklemlerinde sorun olmasının yanı sıra, kalbi de çok hassas. Gerginlikten uzak durması ve hareketleri-ne dikkat etmesi gerekiyor, bu yüzden ziyaretimiz boyunca onu memnun etme niyetindeyim.” Kaşlarını indirdi.

Aşşağıdan Jennifer Probst Aşka İkini Şans e-Kitap indirebilirsiniz.| Aşka İkini Şans PDF indir veya okuyabilirsin.

Aşka İkinci Şans PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir