Aşktan Kaçış Yok epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Aşktan Kaçış Yok PDF İndir

Aşktan Kaçış Yok PDF indir, Kitabın yazarı Jennifer Echols’dur. Türkçe çevirisini Belma Dehni yapmıştır. Kitap toplam 318 sayfadır. Sitemizden Aşktan Kaçış Yok e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Aşktan Kaçış Yok
  • Yazar: Jennifer Echols, Belma Dehni (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Temmuz 2011
  • Sayfa sayısı: 318
  • Orijinal adı: Going Too Far

Aşktan Kaçış Yok Kitabı Ön Okuma

Megafondan duyulan ses, “Derhal köprüden uzaklaşın, sesime doğru gelin,” diye emretti. Arkamda duran Eric’in birden gerildiğini hissettim. ikimiz de köprünün karşı ucundaki polis otosundan bakışlarımızı kaçırmaya çalıştık. Şu an ne yapmamız gerektiğini bili-yorduk ama ne yazık ki bunu yapacak durumda değildik. ikimizin de aklından aynı senaryonun geçtiğinden emindim. Eğer polislerden kaçacak olursak, bu arabasız olacaktı. Bu durum-da ya rayların üzerinden bir sonraki kasabaya kadar koşacaktık, ya da nehrin üzerindeki diğer köprüye ulaşma kadar ormanın içindeki kestirme yoldan gidecektik.

Ama eninde sonunda eve dönmek zorunda kalacaktık, polis de bizi eliyle koymuş gibi bulacaktı. Tabii Brian ve Tiffany not ortalamalarını kaybetmenin korkusuyla bizi hemen ele vereceklerdi. En kötüsü de babamın anneme tutuklandığımı söyleyemeyecek olmasıydı; bu durumda annem de kaçırıldığımı düşünecekti. Bu arada Tiffany’nin yanında olmam gerekiyordu. Aslında onu bu pisliğin içine düşürmeyi istememiştim, kendi ayağıyla bana gelip pisliğe bulaşmak isteyen yine kendisi ol-muştu. Brian’a gelince, besbelli ki onun yanında olmayacak-tı. Şu an rayların üzerinden tıpış tıpış gelirken polisin emir-!erini aynen uyguluyordu. Tiffany’yi soğuk demirlerin üze-rinde donmaya terk etmişti. Büyük olasılıkla iyi davranışlar sergileyip kurtulacağını ümit ediyordu. Eric’in de benim için kahramanca bir davranışta bulunmasını beklemiyordum, ama Brian’ın Tiffany için yapacağından çok daha fazla şeyler yapabileceğini düşünüyordum.

Tiffany’nin türeyen elinden birasını alıp benimkiyle birlikte yere koydum. Polis tabii ki bizim içkili olduğunuzdan şüphelenmişti, ama birayı götürüp onun eline verecek değil-dik, bu resmen aptallık olurdu. Kolumu boynuna doladım. “Sakin ol.” “Aman Tanrım, aman Tanrım, aman Tanrım, aman Tanrım.” Eric’in arkasında yürürken, Tiffany telefonunu cebin-den çıkarıp düğmesine bastı. “Kimi arıyorsun? Avukatını falan mı?” Gergin havayı yumuşatmak için iyi bir espri olduğunu düşünmüştüm. Hiç zamanı değilmiş demek ki. “Aman Tanrım!” diye çığlık attı. “Anne?” diye ciyakladı sonra telefona.

Aşşağıdan Jennifer Echols Aşktan Kaçış Yok e-Kitap indirebilirsiniz.| Aşktan Kaçış Yok PDF indir veya okuyabilirsin.

Aşktan Kaçış Yok PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir