sözleşme e kitap indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Aslı İpekli – Sözleşme PDF İndir

Aslı İpekli – Sözleşme PDF indir, Kitap Aslı İpekli tarafından yazılmıştır. 2017 yılında basılmıştır. Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

“Yaktığı o kağıt karanfil kokuyordu, şimdi ise toprak…”

  • Adı: Sözleşme
  • Yazar: Aslı İpekli
  • Baskı tarihi: Şubat 2017
  • Sayfa sayısı: 288

Bir Aşk Rüyası Kitabı Ön Okuma

Uyanalı çok olmuştu fakat hâlâ yataktan çıkıp kendine gelmek istemiyordu. Yan duvardaki saate bakarak pes etti ve kalktı. Yatağının üzerini kapatarak aynada hazır olan kendine baktı. Gözlerini kapatırken, neden bu kadar heyecanlı olduğunu anlayamıyordu. Masanın üzerinde olan ilaçlarını alıp küçük çantasına koydu Öykü. Kapıdan çıkmadan önce arkasında bıraktığı odasına son kez baktı. Bodrum katın son odası olan odanın kapısını kapattı. Geri geldiğinde belki de bu oda çoktan kapılmış olacaktı. Dışarıda onu bekleyen bir hayat yoktu. Hazır bir hayata konacaktı.

Yavaş yavaş sırt çantasını omzuna atarken merdivenleri çıkmaya başladı. Pantolonunun arka cebindeki kimliğini yoklayıp merdivenin başında onu bekleyen Levent’e baktı. “Ben Melda Hanım’a veda edeceğim. Sizi kapıda beklerim.” Öykü çabucak söylediği sözlerin ardından Levent’in yanın-dan kaçarcasına uzaklaştı. Arkasına bakmadan giderken yanında hâlâ rahat edemediği adam ile iki ay geçirecekti. Yutkunurken daha hızlı yürümeye başladı. Melda Hanım’ın odasının önünde durup kapıyı ritmik hareketler ile üç kez çaldı. Içeriden herhangi bir komut beklemeden girdi içeri. “Son kez veda etmek istemiştim!” Melda Hanım gülümseyerek ona bakan kıza döndü. Kemik rengi gözlüklerini masaya koyarak ellerini masanın üzerinde birleştirdi. “Dün geceden beri veda ediyorsun Öykü.” Masasından kalkarak karşısında durmuş yere bakan kıza gülümsedi. Yanına giderek Öykü’nün sıkı toplanan kızıl saçlarını okşadı. “Benim veda edeceğim sizden başka kimsem yok.” Yaşlı kadın kendini birden Öykü’ye sarılırken buldu. Karşısında sanki buraya ilk gün gelen kız vardı..

Aslı İpekli – Sözleşme PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir