Ateş Kazan ve Bir Tutam Aşk pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk PDF ve EPUB İndir

Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 528 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı H.P. Mallory ´dır. Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 26,22 TL´dir.

Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk konusu ve kısa bir özet

Jolie Wilkins bizzat halinde, sakin bir Hayat süren bir medyumdur. Rand Balfour isminde ki bir adam bir gün Jolie ziyaret etmek için gelir ve o günden itibraren Jolie´ nin hayatı değişir. Rand bir warlock(erkek cadı)dır ve Jolie’nin de cadı olduğunu sav eder. Tüm bu olanlara inanmayan Jolie, Gene de Rand’ın Amel teklifini kabul eder ve onunla çalıştıkça yeteneklerini keşfeder. Bu yeteneklerin en başında da ölüleri diriltmek vardır. Yer altı dünyasında da, böylesi bir kabiliyetli bir cadıya sahip olmak isteyen bir çok varlık mevcuttur. özdeş vakitte bu varlıkların başına geçip, onların yönetimini ele almak isteyen bir cadı, Cenk hazırlığındadır. Jolie ve Rand bu varlıkları bizzat tarafına çekmek için ellerinden geleni yaparlar.

Cadılar, vampirler, periler, kurt adamlar başka bir deyişle aklınıza gelen ne kadar fantastik diri varsa, hepsi kitapta Mevcut. ama korku ve gerilim arıyorsanız işte o yok. Eğlenceli bir ifade tarzında, yormadan okunan, biraz serüven, biraz da sevi katılmış ve merak uyandıran bir kitap. Sonu da güzel ve ayrımlı olmuş.

Adı : Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk
Yazar : H.P. Mallory
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 528
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: BigBang Yayınları

Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk PDF ve EPUB İndirme Linkleri

YANDEX PDF TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Ateş, Kazan ve Bir Tutam Aşk PDF ve EPUB İndir

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir