Audreyi Bulmak epub indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Audrey’i Bulmak PDF İndir

Audrey’i Bulmak PDF indir, Kitabın yazarı Sophie Kinsella’dır. Türkçe çevirisini Seçil Ersek yapmıştır. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Sitemizden Audrey’i Bulmak e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Edebiyat Ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Audrey’i Bulmak
  • Yazar: Sophie Kinsella , Seçil Ersek (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Mart 2017
  • Sayfa sayısı: 328
  • Orijinal adı: Finding Audery

Audrey’i Bulmak Kitabı Ön Okuma

Dr. Sarahla bir dahaki seansımızda ona Linus’u ve anksiyete atağın’ anlatıyorum. Kadın beni düşünceli bir şekilde dinliyor. Dr. Sarah her şeyi düşünceli bir tavırla yapıyor. Düşünceli bir tavırla dinliyor, güzel kıvrımlı harflerle düşünceli bir tavırla yazıyor ve hatta bilgisayarın klavyesine düşünceli bir tavırla dokunuyor. Soyadı McVeigh ama biz ona Dr. Sarah diyoruz. Çünkü büyük bir toplantıda yaptıkları beyin fırtınası sonucunda, birine ilk ismiyle hitap etmenin samimiyet içerdiğine, baştaki “doktor”un ise otorite ve güven duygusu kazandırdığına karar verdiler, böylece çocuk bölümünün onlara Dr. Önad şeklinde hitap etmesini uygun buldular.

(Bunu ilk söylediğinde hepsine Önad diyeceğimizi sandım. Gerçekten, kadın açıklayana kadar on dakika falan böyle düşündüm.) St. John’s adında özel bir hastanenin çocuk bölümünde tedavi görüyorum. Masrafları babamın sigortası karşılıyor. (Hastaneye gittiğinizde ilk sordukları şey, “Neyiniz var?” değil, “Sigortanız var mı?”) Annemle babam bende ciddi bir sorun olduğuna kanaat getirdikten sonra altı hafta boyunca burada kaldım. Sorun şu ki depresyon ciltte kızarıklık ya da ateş gibi belirgin semptomlarla kendini belli etmiyor, bu yüzden ilk başta anlamıyorsunuz. Aslında iyi olmadığınız hâlde insanlara “iyiyim,” deyip duruyorsunuz. iyi olmanız gerektiğini düşü-nüyorsunuz. Kendinize sürekli şöyle diyorsunuz: “Neden iyi değilim?” Her neyse. Sonuçta annemle babam beni aile hekimimize götürdü ve o da beni buraya yönlendirdi. Feci bir hâldeydim. İşin asil ilk birkaç günü doğru dürüst hatırlamıyorum bile. Şimdi haftada iki kez geliyorum. istersem daha sık da gelebilirim; sürekli böyle söyleyip duruyorlar. Cupcake yapabilirsin. Ama elli milyon kez falan yaptım ve tarif hep aynı.

Perdenin arkasına saklanma olayını baştan sona anlattığımda Dr. Sarah bir süre, seansa girerken doldurduğum işaret kutucuklu ankete bakıyor. Her zamanki sorular. Kendini başarısız mı hissediyorsun? Hem de çok. Hiç keşke dünyaya hiç gelmeseydim dediğin oluyor mu? Hem de çok. Dr. Sarah bu anketten benim semptomların olarak bahsediyor. Bazen acaba yalan mı söylesem, “Her şey toz pembe.” falan mı desem diye düşünmeden edemiyorum. Tuhaf ama bunu yapmıyorum. Bunu Dr. Sarah’a yapamam. Bu işte beraberiz. “Peki olanlar hakkında ne hissediyorsun?” diyor o nazik, heyecansız ses tonuyla. “Sıkışmış hissediyorum.”

Aşşağıdan Sophie Kinsella Audrey’i Bulmak e-Kitap indirebilirsiniz.| Audrey’i Bulmak PDF indir veya okuyabilirsin.

Audrey’i Bulmak PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir