Bana Her Şey Seni Hatırlatır ekitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Bana Her Şey Seni Hatırlatır PDF İndir

Bana Her Şey Seni Hatırlatır PDF indir, Kitabın yazarı Beth Harbison’dur. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Türkçeye çevirisini Çiğdem Samsunlu yapmıştır. Sitemizden Bana Her Şey Seni Hatırlatır e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Bana Her Şey Seni Hatırlatır
  • Yazar: Beth Harbison, Çiğdem Samsunlu (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Kasım 2016
  • Sayfa sayısı: 400
  • Orijinal adı: Always Something There to Remind Me

Bana Her Şey Seni Hatırlatır Kitabı Ön Okuma

Bu kancığın on altıncı yaş günü kutlamasını öldürülmeden görmeyi başarmasını bir türlü anlayamıyordum.
Roxanne Tacelli… Bugüne dek tanıdığım en şımarık on beşlik. On beş yaşımda ondan çok farklı olduğumu ammsayabiliyorum. Dünyanın en lüks dinlenme tesisi olan Collingswood’daki Famsworth’ta, çocuklarının üzerine titreyen ebeveynlerin, ordan izleyenlerin ruhuna doğrudan hitap eden gerçek şovları için olayları görüntüleyen VTV kameralarının gölgesinde, tatlı on altı yaşlarına yakışır partiler düzenleyen bir organizatör olarak çalışıyordum. Collingswood’daki Fransworth Oteller Grubu’nun biri İsviçre’nin Cenevre kentinde, diğeriyse Washington D.C.’nin dışındaki Virginia’da olmak üzere iki şubesi vardı. İki şube de ayni temizlikte, modern Avrupa’nın tuhaflıkları, çatılan ve gösterişin kol gezdiği kapalı su parklarından (belirli bir fiyata) konukların yararlanabileceği her türlü rahatlığa kadar her şey vardı. İki şube de parti organizasyonlarının yapıldığı yerlerdi. Ve sözü edilen partiler, inanılmaz ses getiren cinstendi. Parti koordinatörü olarak benim görevim de cümbüş yaratmaktı. Çoğunlukla…

“Tamam, böylece Erin… Yeşilin her tonuna sahip M&Ms’e ait her kiseden istiyorum,” dedi on beş yaşındaki Roxanne. “Rock starlarının bunu yaptığını duydum. Kâselerin üzerinde bana ait bir resim olsun. Bunu yapabilirler, değil mi?” Yapabilirlerdi ama bunu yanıtlandırabilecek kadar zaman bulamadım.
“Ya da pembe,” diye sürdürdü, kendi kendine baş sallayıp pembe rengin üzerinde kullandığı makyajdan dolayı yaşlanmış yüzünün daha hoş duracağını düşünürken. “Pembe renkteki M&Ms’lerin anlamı ne?” diye sordu. Öncesinde Roxanne’ın her zamanki gibi istek listesinin gelgitleriyle uğraştığını düşünerek yanıt vermedim ama ardından çevrenin sessizleştiğini ve tüm gözlerin bana çevrildiğini fark ettim. “Hımm… Erin?” Roxanne, dilini dişlerinin arasına sokarak tu-haf bir ses çıkardı. “Burada mısın?” Yazdığım pembe MrMs’den başımı kaldırıp kiselerin üzerine `küçük resimlerin daha uygun olacağını’ düşünürken: “Bağışla,” dedim. Roxanne, içini çekip gözlerini iki küçük kahverengi bilye gibi varlığını uygunsuz bulmuşçasına döndürdü.

Gerçekte de o bir karikatür figüründen farksızdı. “Pembe M&Ms’in anlamı ne?” Sen, annen baban senin mutluluğun için her şeyi yaparken para saçan, buyruklar yağehran, Amerika’daki sınıf sistemini gözler önüne seren ebeveynlerin şımarık, boktan sümüklü inzotn! Soluk bir gülümsemenin eşliğinde: “Bugüne dek görülmüş en iyi doğum günü kutlaması seninki olacak demek.”

Aşşağıdan Beth Harbison Bana Her Şey Seni Hatırlatır e-Kitap indirebilirsiniz.| Bana Her Şey Seni Hatırlatır PDF indir veya okuyabilirsin.

Bana Her Şey Seni Hatırlatır PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir