Başucumda Müzik epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir,  Tarih ekitap

Başucumda Müzik PDF İndir

Başucumda Müzik PDF indir, Kitabın yazarı Kürşat Başar‘dır. Kitap 2019 yılında basılmıştır. Sitemizden Başucumda Müzik e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat , Tarih ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Başucumda Müzik
  • Yazar: Kürşat Başar
  • Baskı tarihi: 21 Haziran 2019
  • Sayfa sayısı: 440

Başucumda Müzik Kitabı Ön Okuma

Kimi zaman telefon tam konuşurken kesilir ya da birileri gelir, aniden kapanır sonra yeniden arardı. Bir sabah hiç unutmam, yeni gelen dergilere bakıp kahvemi içerken telefon çaldı, işte böyle yine bir yere gitmişti, orada havayı, yolculuğu anlatıp beni düşündüğünü söylerken araya santral girdi, kapattık. Geçtim koltuğa oturdum, dergilerden birini aldım, yeniden telefon çaldı, koşup açtım, biraz konuştuk ama bu kez hat kesildi. Tam dönüp otururken yeniden çaldı ama bu kez de birkaç kelime ettikten sonra birileri geldiği için kapatmak zorunda kaldı.

Koltuğa oturup dergiyi yeniden aldım ve kapağında üç genç kızın resmini gördüm, bir evin merdivenlerine oturmuşlardı, sanki baloya gidecek gibi görünüyorlardı. Hepsinin üstünde o günlerin modasına uygun balon etekli, omuzları açık elbiseler vardı. Saçları yapılıydı. Esmer olan telefonla konuşuyor ötekiler gülerek onu dinliyorlardı. Derginin kapağındaki başlık şuydu: “Genç kızlar telefona yapıştı!..” Önce aklım hâlâ telefonda olduğu için anlayamadım, sonra birden kahkahalarla gülmeye başladım. Genç kızların telefon delisi olduğunu, artık saatlerce sevgilileriyle telefonda konuştuklarını ve anne babaların bu durumdan nasıl şikâyetçi olduğunu anlatan bir haberdi. Hem genç kızlara öğütler veriyor hem de anne babalara yeni kuşağa karşı fazla sert olmamaları için uyarılarda bulunuyordu.

Sonra nasıl oldu, neler oldu bilemiyorum ama böyle her gün konuşa konuşa öyle bir zaman geldi ki bana, “Neredeydin, kaç kere aradım, bulamadım…” demeye başladı. Kocamın karışmadığı şeylere karışıyordu.

Aşşağıdan Kürşat Başar Başucumda Müzik e-Kitap indirebilirsiniz.| Başucumda Müzik PDF indir veya okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir