Beni Hatırladın mı epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Beni Hatırladın mı? PDF İndir

Beni Hatırladın mı? PDF indir, Kitabın yazarı Sophie Kinsella’dir. Kitap 2019 yılında basılmıştır. Türkçeye çevirisini Bige Turan yapmıştır. Sitemizden Beni Hatırladın mı? e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Beni Hatırladın mı?
  • Yazar: Sophie Kinsella, Bige Turan (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Ağustos 2019
  • Sayfa sayısı: 384
  • Orijinal adı: Remember Me?

Beni Hatırladın mı? Kitabı Ön Okuma

Kapalı perdelerin arasından sızan sabah güneşi kırıntılarıyla uyanıyorum. Başucumda bir bardak portakal suyu duruyor ve Maureen odanın bir köşesinde bir şeylerle uğraşıyor. Senim sihirli bir şekilde kolumdan yok olmuş ve biraz daha eskisi gibi hissediyorum. “Merhaba Maureen,” diyorum, çatlak sesle. “Saat kaç?” Kaşlarını kaldırarak arkasını dönüyor. “Beni hatırlıyor musun?” “Tabii ki,” diyorum şaşırarak. “Dün gece tanıştık. Konuştuk.” “Mükemmel! Demek ki travma sonrası amnezini adanın. Sakın panikleyerek bakma bana!” diye ekliyor gülümseyerek. “Baş yaralanmalarından sonra olağan bir kafa karışıklığı evresidir.”

İçgüdüsel olarak parmaklarımı kafama götürüyorum ve elime bir sargı geliyor. Vay be. O basamaklara iyi geçirmiş olmalıyım. “ilerleme kaydettin.” Omzumu sıvazlıyor “Sana taze portakal suyu getireyim.” Kapı tıklatılıyor, sonra açılıyor ve uzun, ince, ellilerinde bir kadın içeri giriyor. Mavi gözlü, elmacık kemikleri çıkık ve dalga dalga grileşen sarı saçlara sahip. Üstünde uzun, desenli bir elbise ve yama işi yelek var, kehribar kolye tak-mış ve elinde bir kağıt torba tutuyor. Annem. Yani, yüzde doksan dokuz eminim ki, annem. Neden tereddütte kaldım anlamıyorum.

“Buranın merkezi isamasi da!” diye çıkışıyor, o tanıdık, tiz, küçük kız sesiyle. Tamam, kesinlikle annem. “Bayılacağım!” Kendi kendini yelliyor. “Yolculuk da çok sıktı zaten…” Neredeyse yeni aklına gelmiş gibi yatağa bir bakış atıyor ve Maureen’e, “Nasıl oldu?” diye soruyor. Maureen tebessüm ediyor. “Lexi bugün çok daha iyi. Dünden çok daha toparladı kafasını.” “Tanrıya şükürler olsun!” Annem sesini bir kademe alçaltıyor. “Dün sanki bir deliyle konuşuyordum ya da… gerizekâlı, biriyle.” “Lexi deli değil,” diyor Maureen istifini bozmadan, “ve söylediğin her şeyi çok rahat anlayabilir.” Gerçek şu ki, onlara kulak veren yok. Gözümü annem-den alamıyorum. Nesi var? Farklı görünüyor. Daha zayıf. Ve nedense daha… yaşlı. Yaklaştıkça ve camdan giren ışık yüzüne vurdukça daha da beter oluyor.

Aşşağıdan Sophie Kinsella Beni Hatırladın mı? e-Kitap indirebilirsiniz.| Beni Hatırladın mı? PDF indir veya okuyabilirsin.

Beni Hatırladın mı? PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir