Benim Ebedi Aşkım pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Benim Ebedi Aşkım PDF İndir

Benim Ebedi Aşkım PDF İndir kitabı 2010 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 323 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Marsha Canham´dır.

Benim Ebedi Aşkım konusu ve kısa bir özet

Ciaran Tamberlane onurlu bir savaşçıydı, ta ki bir hain olarak damgalanıp hem kiliseye hem tahta inancını yitirene kadar. Kilisenin aforoz ettiği, hakkında karanlık dedikoduların yayıldığı Tamberlane’in kendi kendini mahkûm ettiği sürgünde, sorumlu olduğu tek şey, sahip olduğu toprağın üzerinde yaşayan köylüleridir.

Ve Onu Kazanır.

Amarath de Langois, itaatkâr bir eşti, ta ki kocasının baskılarından kaçıp küçük bir köye sığınana kadar. Kocasının adamları onu takip edip bulduklarında Lord Tamberlane müdahale etmeseydi, öldürülecekti.

O zamanki kanunlara göre Lord Tamberlane Amie’yi kocasına götürmek zorundaydı. Fakat Amie’nin kocası onu öldürmek istiyordu. Amie, Tamberlane’in kalesinde kaldığı sürece, Lord Tamberlane onu her türlü kötülükten koruyacaktı. Lord Tamberlane, yapmak zorunda olduğu, Amie’nin geri götürülmesi işine karşı çıkarsa kaybedecek hiçbir şeyi yoktu. Ama hayatını riske atarsa aşk için kazanacak çok şey vardı.

Kitabın Adı Benim Ebedi Aşkım
Yazar : Marsha Canham
Baskı Tarihi : 2010
Sayfa Sayısı : 323
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Arunas Yayıncılık
Ülke : Türkiye

Benim Ebedi Aşkım PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Benim Ebedi Aşkım PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Benim Ebedi Aşkım PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir