Benim Küçük Gelinim pdf indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Benim Küçük Gelinim PDF İndir

Benim Küçük Gelinim  PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 528 sayfadan oluşmaktadır.edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Yasemin Yaman´dır.

Benim Küçük Gelinim ve kısa bir özet

“Hanım! Söyle kızına hazırlıklarını yapsın, birkaç aya Cemal Bey’in büyük oğlu ile evlenecek!”
Aynı anda verilen kararlar gençlere bildirilirken soluklar tutulmuştu. Ne genç kız evleneceği genç adamı tanıyordu ne de genç adam evleneceği kızı görmek istiyordu…

İkisi de eşit şartlardaydı. Bir anda hayatları hakkında alınan karara uymak zorunda bırakılmışlardı. Biri köy beyinin göze çarpan, içindeki iyiliği asla gösteremeyen büyük oğlu, diğeri ise köyün en gözde kızlarından biri olmaya aday temiz kalpli genç bir kız.

Onlar birbirini tanımaya çalışırken tam da en mutlu olacakları zamanda, birbirlerini hiç tanımadıklarını acı bir şekilde öğreneceklerdi.

Aslında zaman hiçbir şeyin ilacı değildi. Kişi izin verdiği sürece zaman, duyguların körelmesine neden oluyordu. Bazı duyguların körelmesine imkân yoktu. 
Hayal kırıklığı, pişmanlık ve bağlılık gibi…

Kitabın Adı Benim Küçük Gelinim
Yazar : Yasemin Yaman
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 528
Kitabın Türü : Edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Parola Yayınları
Ülke : Türkiye

Benim Küçük Gelinim PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Benim Küçük Gelinim PDF İndirme Linkleri

D&RTIKLA

Benim Küçük Gelinim PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir