Bin Öpücük pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Bin Öpücük PDF ve EPUB İndir

Bin Öpücük PDF ve EPUB İndir kitabı 2017 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 336 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Tillie Cole´dır. Bin Öpücük kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 25,90 TL´dir.

Bin Öpücük konusu ve kısa bir özet

Kitaba nasıl yorum yapacağımı bilmiyorum. Aylar sonra ilk Defa bir kitabı okurken ağladım ve çünkü harbiden Mesut hissediyorum. Kalbimdeki bütün kırgınlığa Karşın gülümsemek istiyorum. fazla acayip hissediyorum anlayacağınız.

Arkadaşlarımdan gördüğüm açıklar, goodreadste gördüklerim ve kitabın kapağı bana kitabı seveceğimi düşündürüyordu. Böyle renkli, sevimli kitaplar beni kendine çekiyor. Yabancı yayınlarından çıktığı için biraz önyargılıydım, itiraf ediyorum. Bir sürü kitaplarını okumuş olmama Karşın sevdiğim çok az kitapları Mevcut, beni düş, imaj kırıklığına uğratmasından çekiniyordum.

Adı : Bin Öpücük
Yazar : Tillie Cole
Baskı Tarihi : 2017
Sayfa Sayısı : 336
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : A Thousand Boy Kisses
Dil: Türkçe
Yayınevi: Yabancı Yayınları

Bin Öpücük PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bin Öpücük PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF TIKLA İNDİR
EPUB TIKLA İNDİR

Bin Öpücük PDF ve EPUB İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir