Bir Aşk Rüyası e-kitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Bir Aşk Rüyası PDF İndir

Bir Aşk Rüyası pdf indir, Kitap Andrea Vitali tarafından yazılmış, Hacer Huseynova Demir tarafından Türkçeye çevrilmiştir. Kitap 2014 yılında basılmıştır. Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

Fırtına öncesi sessizlik gibi…

Bir Aşk Rüyası, Andrea Vitali, Sayfa 72
  • Adı: Bir Aşk Rüyası
  • Yazar: Andrea Vitali, Hacer Huseynova Demir (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: 2014
  • Sayfa sayısı: 416

Bir Aşk Rüyası Kitabı Ön Okuma

En ön sırada yerlerde etrafa dağılmış kğıttan toplar vardı. Pamuk fabrikasında çalışan Juventus forması giymiş yirmi kadar genç onları topluyordu. İki takıma ayrılmışlardı ve havalı tabancalarıyla bu topları birbirlerine atarak savaşıyorlardı. Verazzi, başkan yardımcısı, muhasebeci ve onun Hollanda milli kıyafeti giymiş olan nişanlısı seyirciler arasındaydı. Aniden toplardan biri kıza denk geldi. Ceketli ve kravatlı muhasebeci buna tepki gösterdi. Ayağa kalktı ve o da bir top almak için etrafa bakındı. O sırada seyirciler arasından bir ses ona “Top arıyorsan sevgilinin göğüslerinin arasına bak, oraya sıkışmış bir top olabilir,” dedi. Salonda gülüşme başladı. Her taraftan kargaşa sesleri yükseliyordu. Soğuk bir er-kek sesi küfürler ediyor, başka biri daha yüksek sesle karşılık veriyordu. Birden iri yarı, kel bir adam ayağa kalkarak sinirli bir şekilde balkona doğru baktı.

Az önce balkondan kafası-na tüküreni arıyordu küfürler ederek. Eşi kolundan tutarak onu sakinleştirmeye çalışsa da adam çok öfkeliydi, bir türlü sakinleşmiyordu. Tansiyon yükselirken Geppi anonsla uyarı yapmaya mecbur kaldı. Bu da işe yaramayınca güvenlik güçlerinden yardım istedi ve iki polis salona girdi. Saat sekiz buçuktu. Gösterinin başlamasına yarım saat vardı daha. Sinirli seyirciyi sakinleştirmek gerekiyordu. Geppi’nin ışıkları kapatmaktan başka bir şansı kalmamıştı. Salona hemen sessizlik çöktü. Gözler ağır perdeye doğru döndü. Herkes perdenin açılmasını bekliyordu. Birkaç dakika böyle geçti. Birden seyircilerden birinin gaz çıkarma sesi duyulunca salonda büyük bir kahkaha koptu.

Aşşağıdan Andrea Vitali – Bir Aşk Rüyası e-Kitap indirebilirsiniz ve Bir Aşk Rüyası PDF indir veya okuyabilirsiniz.

Bir Aşk Rüyası PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir