Bir Günah Gibi pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Bir Günah Gibi PDF İndir

Bir Günah Gibi PDF indir, Kitabın yazarı Burcu Büyükyıldız’dır. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Sitemizden Bir Günah Gibi e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Bir Günah Gibi
  • Yazar: Burcu Büyükyıldız
  • Baskı tarihi: Nisan 2015
  • Sayfa sayısı: 640

Bir Günah Gibi Kitabı Ön Okuma

Günler önce gördüklerini kısa süreli bir etkilenme, bir duygusal boşluk sanması şüphesiz ki hataydı. Nitekim doğru olsa Sarp, bu şen şakrak aile ortamında bile düşüncelerinin apayrı bir yere kaymasına izin vermez, umursamaz tavrını takınarak o herkesin bildiği, hayattan zevk almasını bilen, ailenin kararlı ve güçlü üyesi olmayı sürdürürdü. O zaman neden halen o yeşil gözleri anımsıyordu? Ya da neden o anda kış bahçesinde bulunan ailesinin kıymetli kadınlarına bakarken bile gözlerinin önüne gelen o güzel yüzü düşünüyordu?

Başını iki yana salladı ve aklına gelenlere itiraz etti. Bu düşünceler içinde olması hoşuna gitmemiş, daha da önemlisi kabul etmek istememişti. Sarp asla böyle bir adam değildi. Bir kez gördüğü, tanımadığı bir kadına kapılmaz, onunla ilgili tüm detayları tekrar tekrar aklından geçirmezdi. Bu kafa karışıklığının tek nedeni kızın farklı olması olabilirdi. Doğallığı ve güzelliği bir yana, adamı asıl sarsan düşüncelerinin aynılığı olmuş, nasıl olduğunu kavrayamadan her anı onunla ilgili detayları düşünmekten ibaret hale gelmişti. Ama yine de beyni ile kalbi bu kez hemfikir değildi. Beyni yaptıklarının, düşüncelerinin saçma olduğunu, mantığından sıyrılmanın akıl karı olmadığını fısıldıyor, kalbi ise atış hızının yalnızca o yeşil gözleri düşünmekle bile artıyor olmasından memnun, ilk kez tadına vardığı o doluluğun keyfine varıyordu. Ancak bu kararsızlık Sarp’ı daha çok yoruyor, yaşadığı karmaşaya bir çözüm yolu üretememek ve eski rahatlığına kavuşamamak onu içten içe öfkelendiriyordu.

Evlerinin, her ne kadar bahar ayında olsalar da havaların henüz yeterince ısınmaması nedeniyle kullanmaya devam ettikleri kış bahçesinde ailece birliktelerdi. Kalabalıktan gelen seslerin aniden artmasıyla irkildi. Sarp, dikkatini etrafına vermeye çalışsa da her zamanki ruh hâlinde olmadığını istemsizce birilerine belli etmişti. “Ne düşünüyorsun?” diye soran amcasına daha fazla bozuntuya vermemeye çalışarak gülümsedi. Ancak bu ailedeki yaşlı kurtların hepsi cin gibiydi ve gözlerinden hiçbir detayın kaçmayacağını Sarp’ın bilmesi gerekirdi. “Hiç… Dalmışım öyle.” “Fazla daima, çıkaramayız. Hem neye daldın bakayım o kadar? Bu kadar derinde olduğuna göre kesin bir kadın meselesi.” Kahkahasını serbest bırakıp amcasını yanıtlayacaktı ki bir anda öfkeli, tiz bir ses duyuldu. “Sen nereden biliyorsun acaba Buğra?” diyen hem annesinin kuzeni hem de amcasının eşi olan Binnur Teyze’sine bakarken gülüşünü bastırmak zorunda kalmıştı. “Nereden bileceğim hayatım? Seni düşünürken ben hep öyle derin dalarım.”

Aşşağıdan Burcu Büyükyıldız Bir Günah Gibi e-Kitap indirebilirsiniz.| Bir Günah Gibi PDF indir veya okuyabilirsin.

Bir Günah Gibi PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir