Bir Nefes Gibi pdf indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Bir Nefes Gibi PDF İndir

Bir Nefes Gibi PDF indir, Kitabın yazarı Ferzan Özpetek’dir. Kitap 2020 yılında basılmıştır. Neval Barlas kitabın çevirisinden sorumludur. Sitemizden Bir Nefes Gibi e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Bir Nefes Gibi
  • Yazar: Ferzan Özpetek, Neval Barlas (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Haziran 2020
  • Sayfa sayısı: 160
  • Orijinal adı: Come un Respiro

Bir Nefes Gibi Kitabı Tanıtım Bülteninden

 hayat bir nefes gibi akıp gidiyor. Ve geride yalnızca, isteyip de yapamadıklarımızın özlemiyle, bizi biz yapan tüm yaşanmışlıkların farkındalığı kalıyor.

Sergio ile Giovanna, güneşli bir pazar günü evlerinde bir dostlar sofrası kurma hazırlığındayken ansızın karşılarında davetsiz bir misafir bulurlar: Kapılarını çalan yorgun görünümlü yaşlı kadın Elsa Corti’dir ve uzaklardan, İstanbul’dan gelmiştir. Yaklaşık yarım asrı bulan sürgün yıllarının ardından ülkesine dönen Elsa Corti’nin evinin yeni sahiplerine anlatacakları, ama daha önemlisi, yıllardır görmediği ablasına, hayatının aşkıyla ilgili söyleyecekleri vardır…

Ferzan Özpetek, okurlarını Roma ile İstanbul, şimdi ile geçmiş arasında, iç içe geçen yaşamların ve yazgıların hükmettiği gizemli bir yolculuğa çıkarıyor. Et ve tırnak gibiyken yıllar önce meydana gelen bir olayla yollarını ayıran iki kız kardeşin karanlık sırları etrafında örülen Bir Nefes Gibi, tutkularına esir düşenleri, kadere meydan okuyanları, sevgiyi, ihaneti ve her şeye rağmen yılların tüketemediği umudu anlatıyor…

Ferzan Özpetek Bir Nefes Gibi kitabını pdf olarak indirmek için yorum kısmına mail adresinizi ve kitap hakkında bir yorum bırakmanızı istiyorum, mail adresinize kitap gönderilecektir.

Bir Nefes Gibi PDF İndir

12 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir