Bir Sonraki Hayatımız ekitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Bir Sonraki Hayatımız PDF İndir

Bir Sonraki Hayatımız PDF indir, Kitabın yazarı Lauren James’dir. Türkçe çevirinisi ise Merve Solmaz yapmıştır. Kitap 2016 yılında basılmıştır. Sitemizden Bir Sonraki Hayatımız e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Bir Sonraki Hayatımız
  • Yazar: Lauren James , Merve Solmaz (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: 2016
  • Sayfa sayısı: 336

Bir Sonraki Hayatımız Kitabı Ön Okuma

Katherine, Carlisle sosyetesindeki yeni yerinden sıkılmaya başlamıştı. Partiler çok ilgi çekiciydi ama Elizabeth sürekli olarak onu evliliğe aday erkeklerle tanıştırıp duruyordu ve bu çok can sıkıcıydı. Çoğu hoş erkeklerdi ama hiçbiriyle, oradan kaçma isteği duymadan on dakikadan fazla konuşamıyordu. Klasik taktiği, içerideki ışık ve seslerin döküldüğü araba yoluna, sessizce Matthew’nun eve götürmek için onları beklediği bahçeye çıkmaktı. Matthew onu görünce hemen küflü at örtüsü yerine koltukların altında bulundurmaya başladığı şalı uzatırdı ve Katherine de ona bir bardak viski getirirdi. Sonra da birlikte bahçeleri dolaşıp soğuk gecede tertemiz havayı içlerine çekerlerdi.

Bir hizmetçiyle bu kadar çok zaman geçirmemesi gerektiğini biliyordu ama onun yanında olmak hoşuna gidiyordu. Matthew onu anlıyordu. Büyükannesi hakkında konuşmasına izin veriyordu ya da sosyete baskısını atmaya çalışırken sessizce bekliyordu. Katherine’le açık artırmadaki bir obje gibi değil, bir insan gibi konuşuyordu. Sonuçta sadece konuşuyorlardı. Bunda yanlış bir şey olamazdı. “Matthew,” dedi Katherine, bir akşam papazın evinin önündeki uzun yokuşu çıkarlarken. Yıldızlar bulutların arkasında kaybolmadan önce ara sıra göz kırpışlarını hayranlıkla izliyordu. “Iskoçsun…” “Doğru gözlem,” dedi bir kaşını kaldırarak. “Hayır, yani, seni Carlisle’a getiren şey nedir?” “Çalışmaya geldim,” dedi. “Ailem Iskoçya sınırında yaşıyor. Tepede bir çiftlikleri var. Sabahları oradan görebildiğin tek şey göz alabildiğine sistir.” “Kulağa harika geliyor. Neden bırakıp geldin ki?” Katherine, Iskoç dağlarını gözünde canlandırmaya çalıştı. Matthew’nun hayvanların etrafında koşturmasını hayal etti. “Keşke kalabilseydim. Yapmak istediğim tek şey babam gibi bir çiftçi olmaktı. Ama ne yazık ki… yani…” dedi, “para kazanmak zorundaydım. Bir gün kuzenim, yanlarında çalıştığı ailenin bana bir iş verebileceğini söyleyen bir mektup yolladı. Evden ayrılmak istemesem de kabul ettim. Durumumuz giderek kötüleşiyordu. Kazancınım çoğunu eve gönderiyorum.” “Onları özlüyor musun?” Katherine bir kuyunun duvarına yaslanıp içine baktı. Aşağıdaki simsiyah su, yıldızların ışığını yansıtıyordu. Katherine soğuk ve temiz havayı içine çekti. Büyükannesini özlemişti. “Evet, ama benim sayemde hayatta kalmalarını sağlayacak paraları olduğunu biliyorum.” “Umarım yakında onları görmeye gidebilirsin.” “Umarım. Belki isyanlara katılabilirim; böylece seyahat etme fırsatım olur!” Gülümsedi.

Katherine bir süre sessiz kaldı, isyanların ne olduğundan emin değildi ama sorarak cahil gibi görünmek istemiyordu. Katherinc’in kahkahasını bekleyen Matthew’nun yüzündeki tebessüm söndü. Katherine dayanamayıp sordu, “Is… isyanlar?” Matthew bir süre ona baktı. “Jakobitleri hiç duymadın mı?” “…hayır?” dedi. Jakobit kelimesi hiç tanıdık değildi ve kafasında bir yere de oturtamadı. “Kim onlar?” “Charles Stuart tahta talip. Babasının ayaklanmasını biliyorsun?”

Aşşağıdan Lauren James Bir Sonraki Hayatımız e-Kitap indirebilirsiniz.| Bir Sonraki Hayatımız indir veya okuyabilirsin.

Bir Sonraki Hayatımız PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir