Bir Soru Bir Aşk pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Bir Soru Bir Aşk PDF ve EPUB İndir

Bir Soru Bir Aşk PDF ve EPUB İndir kitabı 2012 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı David Nicholls´dır. Bir Soru Bir Aşk kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Bir Soru Bir Aşk konusu ve kısa bir özet

Damakta tatlı bir mizah tadı bırakan, sayfaca kalın olsa da okuması heyecan veren sevimli bir romantik Güldürü tadında roman. Sayfaları çevirirken eğlendim, yazan kitap yorumlarında kahkahalara değin, üzerine yazılanları mübalağa bulmuştum fakat uygun zamanlarıma eşit gelen vakitlerde ben de kahkaha attım. Romandan beklediğiniz o harika hissiyatı vermiyor olabilir kitap fakat bir tad bırakıyor. Hep koşmak olmaz değil mi? Arada sırada zihninizi dinlendirmek için de okumalısınız.

Adı : Bir Soru Bir Aşk
Yazar : David Nicholls
Baskı Tarihi : 2012
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Starter For Ten
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Bir Soru Bir Aşk PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Bir Soru Bir Aşk PDF ve EPUB İndirme Linkleri

Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır!
EPUB TIKLA İNDİR

Bir Soru Bir Aşk PDF ve EPUB İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir