Biz Ölümlüler pdf indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Fantastik PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Biz Ölümlüler PDF İndir

Biz Ölümlüler PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 264 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, fantastik ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Patrick Ness´dır.

Biz Ölümlüler konusu ve kısa bir özet

Ya Seçilmiş Kişi değilseniz?

Ya zombilerle, ruh emici hayaletlerle ya da o mavi parlak gözlü, ölüm getiren, yeni çıkan şey her ne ise onunla savaşması gereken kişi değilseniz?

Ya sadece liseden mezun olmak, baloya gitmek ve birileri okulu tekrar havaya uçurmadan Henna’ya çıkma teklifi etmek isteyen Mickey gibiyseniz?

Çünkü bazen her hafta bir yenisi yaşanan krizlerden daha büyük sorunlar da vardır ve bazen sıradan hayatınızdaki sıradışı şeyleri keşfetmeniz gerekir.

Dağ aslanları en yakın arkadaşınıza tapıyor olsa bile.

Ödüllü yazar Patrick Ness’in bu cesur romanı bize, olağandışılığın farklı şekillerde karşımıza çıkabileceğini hatırlatıyor.

“Farklı, komik ve sevgi dolu bir hikâye. Kesinlikle kaçırılmamalı.”
-Kirkus Reviews-

“Ness’in bilimkurgu romanı, uçarı fütürist fantezilerle dalga geçerken aynı zamanda sadece hayatta olmanın bile ne kadar önemli bir zafer olduğunu vurguluyor. Bu akıllarda kalıcı, duygusal ve okuru sık sık güldüren kitap kesinlikle başarılı olacak.”
-Booklist-

“Zıpır esprileri sevenler ve alışılagelmiş hikâyeler yerine insanı düşündüren hikâyeleri tercih edenler, bu eşsiz ve zekice ele alınmış kurguyu takdir edecektir.”
-School Library Journal-

Kitabın Adı Biz Ölümlüler
Yazar : Patrick Ness
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 264
Kitabın Türü : Edebiyat,fantastik ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Yabancı Yayınları
Ülke : Türkiye

Biz Ölümlüler PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Biz Ölümlüler PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Biz Ölümlüler PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir