Edebiyat PDF Kitap İndir

Blog Savaşları PDF İndir

Blog Savaşları PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 344 sayfadan oluşmaktadır.Kitabın yazarı ise Holly Wainwright´tır.

Blog Savaşları Özet

Blog Savaşları PDF İndir özet,30.167 insan Elle ile Adrdan´ın nasıl tanıştığını biliyor.Bu Elle´in anonim bloğunun-Başkasının Kocası-en kötü günündeki takipçi sayısıydı.Elle´´in doğup büyüdüğü kasabada yaşayanlardan çok daha fazla sayıda insan, gen. bir spor hocası ile spor salonunda tanıştığı evli finansçının hikayesini takip etmişti.Örnek bir paylaşım :

Sevgili okur [ sadece yirmi iki yaşındaydı ne de olsa ] bugün A´ya karşı koymaya çalıştım.Bana öyle baktığı zaman gözlerimi kaçırdım.Koluma öyle dokunduğu zaman (Üstelik Zumba´dan Adam´ın önünde!) uzaklaştım.Yaptığım şeyin yanlış olduğunun farkındaydım.Ama sevgili okur…Doğru olduğunu hissettiğim tek şeye doğru koşmaktan nasıl alıkoyabilirim kendimi ?

Bugüne kadar böyle hissetmeme sebep olan tek şeye doğru.Onun kollarındayken, korkmama rağmen, kendimi güvende hissediyorum.Çokan garip bir duygu.Karşı koyamıyorum.Bu doğruydu- Elle karşı koyamıyordu- çünkü ortada karşı koyulacak bir şey yoktu.Sadece hayata geçirilmesi gereken bir plan vardı.

Bir akşam dersinin ardından uzun bir süre spor salonunda oyalandı ve herkes gittikten sonra erkekler soyunma odasına girip doğruca Adrian´ın duş aldığı kabine daldı.O akşam yayınlandığı blog yazısının o güne kadar en çok okunan yazısı olması hiç de şaşırtıcı olmamıştı.Hemde açık ara.

Elle mutfağın dışından gelen ayak seslerini duyunca dizüstü bilgisayarının kapağını kapattı.Adrian´ın o meşhur blogdan haberi yokru.O zaman da şimdi de.Ama Elle´in Başkasının Kocası´nın yayın hayatını sonlandırmak gibi bir niyeti de yoktu.Ona eski günlerini ve önceki hayatında nasıl biri olduğunu hatırlatanbu bloğun yaşamaya devam etmesi hoşuna gidiyordu.

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Blog Savaşları PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir