börü 2 pdf indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Börü 2 (Kurt İmparatorluğu) PDF İndir

Börü 2 (Kurt İmparatorluğu) pdf indir, Kitap 2018 yılında basılmıştır ve Çağlayan Yılmaz tarafından yazılmıştır. Toplam 416 sayfadan oluşmaktadır.

  • Adı: Börü 2
  • Yazar: Çağlayan Yılmaz
  • Alt başlık: Kurt İmparatorluğu
  • Baskı tarihi: Ekim 2018
  • Sayfa sayısı: 416

“Ey benim demirden dağlarım! Yağı külleri savurduğum kadim ormanlarım! Demirdağın tinleri geldi bu gece ateşimize!

Börü 2 Kitabı İçerisinden Alıntı

Her şey değişmişti. Beni yan gözle süzen mağaza görevlileri, Timur’un etrafında dört dönmüş, durmadan bana bir şeyler giydirip çıkartmıştı. Her şey belki jet hızıyla oluyordu; ama ben buna alışık değildim. İnsanlar bana değil, Timur’a hizmet ediyor ve beni giydiriyorlardı. Evet, kabul etmeliydim; her biri ancak rüyamda görebileceğim kadar güzeldi. Yine de geldiğimiz bu lüks alışveriş merkezi de, bu bilmem kaç yıldızla ifade edilebilecek mağaza da bana yabancıydı. İçinde, beni yutacak gibi hissediyordum. Benim asla erişemeyeceğim; ama benimmiş gibi davranmam beklenen ve her an benden çekip alınacak olan bu şeyler beni korkutuyordu. Yok olmaktan korkuyordum. Bütün bunların arasında kaybolup yitmekten ve iyi kötü benim dediğim ne varsa kaybetmekten korkuyordum. Bu adamın bunları neden yaptığım bilsem, belki biraz olsun rahatlardım; ama onun varlığında yok olmaktan korkuyordum. Aynı, öldüğünde kimsenin ağlamayacağı bir toprak olmaktan korktuğum gibi…
Hayrullah onca torbayı taşırken, benim taşımama izin vermemişti Timur. Kamım guruldamaya başladığında akşamı ettiğimizi anladım. Günler birbirini kovalıyor, kabile reisleri yeni liderlerini seçecekleri zaman için bir sonuca varmaya çalışıyorlardı.

Börü 2 (Kurt İmparatorluğu) PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir