Büyülü Bir An İçin pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Büyülü Bir An İçin PDF İndir

Büyülü Bir An İçin PDF İndir kitabı 2015 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 310 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Robyn Dehart´dır.

Büyülü Bir An İçin konusu ve kısa bir özet

Leydilerin Amatör Dedektiflik Kulübü’yle tanışın: Geleneklerin dışında dört kadın, leydilere uygun olmayan yollarla dedektiflik yapıp ilginç bir şekilde suçları çözmeye çalışıyorlar. Ancak iş kendi kalplerine geldiğinde ipuçlarını
bir türlü bulamıyorlar…

Bağımsız bir kadın olmaya çalışan Meg Piddington bir akşam babasının fabrikasındaki bir depoda çekici ve baştan çıkarıcı Gareth Mandeville ile kazara kilitli kalır. O gece fabrikada alçakça işlenen bir suç Gareth’in üstüne kalır ve onun masum olduğunu kanıtlayacak tek kişi Meg’dir. Eğer Meg suçun işlendiği saatte Gareth’le bir depoda yalnız olduğunu itiraf ederse, itibarı sonsuza dek zedelenecek ve Gareth’in onunla evlenmesi gerekecektir. Ancak Gareth evlenmektense, hapiste yatmayı tercih eden biridir.

Sonunda Meg’e Gareth’in suçsuz olduğunu ispat etmek için tek bir yol kalır: Leydilerin Amatör Dedektiflik Kulübü. Meg ve arkadaşları suçu kimin işlediğini bulmaya çalışırken başka suçlara da rastlarlar ve işler iyice karmaşık hale gelir. Tüm bunlar olurken Gareth ve Meg birbirlerine giderek yaklaşırlar. Meg, vücuduna keyifli ürpertiler yollayan bu adama âşık olmamak için dirense de, içten içe onun kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Kitabın Adı Büyülü Bir An İçin
Yazar : Robyn Dehart
Baskı Tarihi : 2015
Sayfa Sayısı : 310
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Epsilon Yayınları
Ülke : Türkiye

Büyülü Bir An İçin PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Büyülü Bir An İçin PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Büyülü Bir An İçin PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir