Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Buz Prenses (Princes Serisi 3,5) pdf indir

YEDİ AŞK DOLU GECE

Artık tutucu donanma kaptanının bu gizemli kadın hakkında bir şeyler öğrenebilmesi için sadece yedi gecesi vardır. Peki Coral, Afrodit’in Mağarası’nın yeni sahibi tarafından tehdit edilince Wargate maskenin ardındaki kadına… ve aşka bir şans tanıyacak mıdır?

 

YEDİ ZEVK DOLU GECE

Kaptan Wargate, gemi tayfasını baştan çıkaran bu altın maskeli kadını ayıplamaktadır.

Ancak Coral bir kart oyununda ödül olarak ortaya konunca, Wargate kendine engel olamayıp oyuna katılır… ve kazanır.

 

YEDİ GÜNAH DOLU GECE

Londra’nın en kötü şöhretli evi Afrodit’in Mağarası’nı işleten Coral Smythe, erkeklerin ihtiyaç ve tutkularına dair her şeyi bilmektedir. Fakat tek bir erkeğin bile sevgisini hissetmemiştir… Özellikle de kartal gibi gözleriyle onu kınayan fakat gizliden gizliye arzulayan Kaptan Isaac Wargate’in sevgisini.

 

“Hoyt gerçek olamayacak kadar güzel öyküler yazıyor.” Lisa Kleypas

 

Özet

Isaac bir kaptandır. Ve tutucu bir kaptan. Karaya çıktıklarında kadınlar ile gönül eğlendirmeyen bir kaptan. Londa da bir gece subaylarına bakmak için geneleve gider ve oranın madamı olan Afrodit ile karşılaşır.

Afrodit ile ilgilenmeyen tek erkektir. Afrodit onun yanına gidip biraz sataşır. Tam o sırada genelevin hisselerinin sahibi olan adam Afrodit’in yani Carol’un 2 yıldır fahişelik yapmadığını bilmesine rağmen Onu tuzağa düşürüp Onu kağıt oyununun da masaya koyar.

Kazanan adam 7 gece Carol’a sahip olacaktır. Mecburen istemese de kabul etmek zorunda kalır. Ve hikaye böyle başlıyor. Kaptan Isaac kazanır. Daha doğrusu Carol’un dağıttığı kağıtlarda ki yaptığı hile sayesinde kazanır. Ama Isaac’ın fikri Carol’u tanımaktır.

Buz Prenses (Princes Serisi 3.5) pdf indir

Buz Prenses (Princes Serisi 3,5) pdf indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir