Çakma Prenses epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Çakma Prenses PDF İndir

Çakma Prenses PDF indir, Kitap 2015 yılında basılmıştır. Kitabın yazarı Merve Akyüz’dür. Sitemizden Çakma Prenses e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Çakma Prenses
  • Yazar: Merve Akyüz
  • Baskı tarihi: Haziran 2015
  • Sayfa sayısı: 704

Çakma Prenses Kitabı Ön Okuma

Her gün aynı koşuşturmaca! Bir elimde peynir ekmek içerikli kahvaltım ve çantam, diğer elimdeyse sürekli ayakta kalmaktan şişmiş cefakâr ayaklanma geçirmeye çalıştığım ayakkabımın diğer tekiyle yeni güne yine saçma sapan bir vaziyette merhaba, demiştim. Çünkü bu , benim hayatımın değişmez ritüeliydi. İstinasız her sabah, on dakika aralıklarla kurduğum dört alarmdan sonra uyanabiliyor ve kaçınılmaz olarak ya kreşe geç
kalıyor ya da ucu ucuna yetişiyordum. Şu kavanoz dipli dünyada sektirmeden, ucunu hiç kaçırmadan yapabildiğim en iyi ve en sağlam iş, komodinin üzerinde duran cep telefonumu el yordamıyla bulmak, kurulmuş alarmları hiç üşenmeden tek tek kapatmak ve yeniden uykuya dalmaya çalışmaktı.

Fakat tahmin edersiniz ki dördüncü alarmdan sonra uy-kum açıldığı için bu girişimim her defasında başarısızlıkla sonuçlanmaktan kurtulamıyordu. Ama bu bir sorun değildi! Zaten ardı ardına dört alarm kurmamın nedeni, kendimi garantiye alabilmekti. Dolayısıyla bu durumun sorunlar listemde yer alması gibi bir ihtimal dahi yoktu.

Sadece, bir ara o alarmların hepsini onar dakika öne çeksem iyi olacaktı. Çünkü her gün okula geç kalmak ya da ucu ucuna yetişmek hoş olmuyordu ve sorun tam olarak bu noktada başlıyordu. Her sabah kendi kendime aynı hatırlatmayı yapıp ertesi gün ısrarla bu hataya düşmemin, hatalarımdan ders çıkarmamakta direnmemin nedenleri kesinlikle sorgulanmalıydı. Tam bir fıyaskoydum! Kesinlikle umutsuz yaka! Hani büyüklerimizin Senden ne köy olur ne de kasaba, tabiri vardır ya… Hah! Tam olarak o tanımın su götürmez bir karşıtı giydim. Üniversiteyi nasıl kazandığım’ ve daha ilginci, hiç sene kaybı yaşamadan nasıl bitirdiğimi ben bile bilmiyordum. Durum o derece vahimdi işte, siz anlayın! Nihayet, ayakkabıdan yoksun olan ayağıma dolgu topuklu, siyah süet botumun diğer tekini de geçirmeyi başardığımda faili olduğum tuhaf durumdan kurtuldum. Çünkü bildiğin apartmanın içinde sek sek oynuyormuş gibi bir görüntü çiziyordum. Tek tesellimse genellikle her gün ağır çekimde tekrarlanan bu saçmalığa birilerinin şahit olmamasıydı. Yoksa apartmanda adımın deliye çıkması işten bile değildi.

Aşşağıdan Merve Akyüz Çakma Prenses e-Kitap indirebilirsiniz.| Çakma Prenses PDF indir veya okuyabilirsin.

Çakma Prenses PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir