Edebiyat PDF Kitap İndir

Camdaki Kız Pdf oku indir

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleme aldığı Camdaki Kız kitabı 2019 yılında türkçe olarak basılmıştır. Camdaki Kız Pdf kitabı 352 sayfadan oluşan Bir Edebiyat Romanıdır.
Camdaki Kız Pdf kitabını indirebilir keyifle okuyabilirsiniz.

“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”
Dr. Gülseren Budayıcıoğlu

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

Camdaki Kız Kitabı hakkında

Bir psikiyatrist olan Gülseren Budayıcıoğlu, hastalarından deneyimlediği yaşamlara yer verdiği romanlarını okuyucu ile buluşturmaya devam ediyor. Bunlardan biri olan Camdaki Kız kitabı da hikayesiyle, sizi alıp derin düşüncelere daldıracak türden bir roman.

Çocuklukta yaşanılan her bir olayın, geleceğimizde ne gibi izler bırakacağını mükemmel bir dil ile anlatan usta yazar, engin bilgi ve tecrübelerini bizler ile paylaşıyor. Siz de sevginin gücünün, hayatta hep başka kapıları aralayabileceğini düşünüyor ve kaderinizi yeni baştan yazmak istiyorsanız, baş ucu kitabı niteliğindeki bu esere mutlaka sahip olmalısınız.

Gülseren Budaycıoğlu Eserleri 

Günahın Üç Rengi kitabıHayata Dön pdf kitabı  –  Madalyonun İçi kitabıCamdaki Kız Pdf kitabıKral Kaybederse kitabı pdf 

Camdaki Kız Pdf kitabı okuyucu yorumları;

“keyifle okuduğum kitap şimdiye kadar çok da keyifli gidiyor. kafamda bir kaç soru belirdi kitapla ilgili. hayri ve nalan pek durumu olmayan insanlar nasıl uzun süre özel muananede psikiyatri randevularına gidebiliyorlar cünkü psikiyatri cok pahalı. burada böyle bir tutarsızlık hissettim, kitap keyifli.”

“ilk başlarda okuyucuya basit gibi görünen olayların temeline indikçe, geçmişin ve çocuklukta kafaya yerleşen kurtların ileri ki hayatta insanları nasıl yönlendirdiğini, nasıl insan hayatını değiştirdiğini ve insanların davranışsal-duygusal profilini nasıl çizdiğini gerçek hayatta yaşanan olaylardan yola çıkarak anlatmaktadır. zaman, mekan ve isim karmaşası yaratılarak insanların ifşa olması önlenmiştir.”

 

Camdaki Kız Pdf oku indir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

23 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir