Çat Kapı Aşk epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Çat Kapı Aşk PDF İndir

Çat Kapı Aşk PDF indir, Kitabın yazarı Huntley Fitzpatrick’dir. Türkçe çevirisini Müge Kocaman yapmıştır. Kitap toplam 424 sayfadır. Sitemizden Çat Kapı Aşk e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Roman , Edebiyat ve Aşk kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Çat Kapı Aşk
  • Yazar: Huntley Fitzpatrick, Müge Kocaman Özçelik (Çevirmen)
  • Alt başlık: Bir Genç, Bir Sır, Bir Seçim
  • Baskı tarihi: Kasım 2016
  • Sayfa sayısı: 424

Çat Kapı Aşk Kitabı Ön Okuma

Çocuğa bakakaldım. Belli ki Garrett ailesinin bir üyesiydi ama Joel olmadığına göre kimdi? Odamdan sızan ışığın altında Garrett ailesinin diğer fertlerinden farklı görünüyordu; diğerlerinden daha ince ve uzundu, kıvırcık saçları bir ton daha açıktı ve aralarında, yazın bazı kumrallarda görülen o sarı gölgelerden vardı.
“Neden kurtarılmaya ihtiyacım olsun ki? Burası evimin çatısı.”
“Bilmem. Seni burada görünce aklıma Rapunzel geldi. Kule gibi bir yere hapsedilen şu kız. Onun uzun, sarı saçları ve şey…”
“Peki, sen kimsin?” Sorumu ‘prens’ diye yanıtladığı takdirde kahkahalara boğulacağımdan emindim.

O ise, “Jase Garrett,” dedi. Gecenin bir vakti birlikte bir çatıda oturmuyormuşuz ve bir üniversite mülakatı yapıyormuşuz gibi benimle tokalaşmak üzere elini uzattı.
“Samantha Reed,” dedim. İçinde bulunduğumuz tuhaf duruma rağmen içgüdüsel bir nezaketle elini sıktım.
İsmimi beğendiğini belirtmek istercesine, “Tam da prenseslere yakışır bir isim,” dedikten sonra başını bana çevirip gülümsedi. Dişleri bembeyazdı.
“Ben prenses değilim.”
Jase beni şöyle bir süzdü. “Bunu özellikle vurguluyor gibisin. Senin prenses olmadığını bilmem bu kadar önemli mi?”
Aramızda böyle bir konuşma geçtiğine inanamıyordum. Jase Garrett’ın benim hakkımda bir şeyler bilmesi ya da bilmeye ihtiyaç duyması bana inanılmaz geliyordu. Ama bunu söylemek yerine ona güvenmeyi tercih ettim. “Şey, mesela biraz önce yeni tanıştığım birisine fiziksel bir zarar vermeyi düşündüm.”
Düşüncelerini ve söyleyeceklerini tartarcasma uzun bir süre sessiz kaldı Jase. “Eh,” dedi nihayet, “bunun pek çok prensesin akimdan geçtiğine eminim. Bütün o görücü usulü evlilikler falan. Bahtına kimin çıkacağını nereden bileceksin? Peki, zarar vermek istediğin kişi ben miyim? İmalı laflardan anlamayacak birisi değilim. Bacaklarımı kırmak yerine bana doğrudan evinizin çatısını terk etmemi söyleyebilirsin.”

Jase bacaklarını öne uzatıp kollarını başının arkasına götürerek “burası bana ait olmasa da çok rahat” pozisyonu aldı. Ona, Clay Tucker’dan bahsettiğimi fark ettim. Belki de sebep Tracy’nin evde olmaması ve annemin tam bir yabancı gibi dav- ranmasıydı. Belki Tim’in, hayatını heba etmesi ve Nan’in uzun zamandır ortalıkta görünmemesiydi. Belki de sebep Jase’in kendisi ve orada sakince oturup hiç tanımadığı bir kızın sorunlarıyla ilgileniyormuş gibi hikâyemi duymayı beklemesiydi. Her neyse işte, ona her şeyi anlattım.

Aşşağıdan Huntley Fitzpatrick Çat Kapı Aşk e-Kitap indirebilirsiniz.| Çat Kapı Aşk PDF indir veya okuyabilirsin.

Çat Kapı Aşk PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir