Çirkin Aşk epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Çirkin Aşk PDF İndir

Çirkin Aşk PDF indir, Kitabın yazarı Colleen Hoover’dir. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Kitabın Türkçe’ye çevirisini Kübra Tekneci yapmıştır. Sitemizden Çirkin Aşk e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Çirkin Aşk
  • Yazar: Colleen Hoover, Kübra Tekneci (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Temmuz 2015
  • Sayfa sayısı: 368
  • Orijinal adı: Ugly Love

Çirkin Aşk Kitabı Ön Okuma

“Şükran Günü’nde izinli misin?” diye sordu annem. Cep telefonumu diğer kulağıma alıp evin anahtarını çantamdan çıkardım. “Evet, ama Noel’de değilim. Artık sadece hafta sonları çalışıyorum.” “Güzel. Corbin’e henüz ölmediğimizi ve isterse bizi arayabileceğini söyle.” Güldüm. “Söylerim. Seni seviyorum.” Görüşmeyi bitirip telefonumu hemşire önlüğümün cebine koydum. Sadece yarı zamanlı bir işti ama işe kapağı atmamı sağlıyordu. Bu gece sonuncu eğitimimi aldıktan sonra yarın geceden itibaren hafta sonları çalışmaya başlayacaktım. Şimdilik işimi seviyordum ve ilk görüşmeden sonra işe kabul edilmeme şaşırmıştım. Okul programımla da uyumluydu. Hafta içi her gün okuldaydım, ya klinik ya da ders saatlerim oluyordu, ve sonra hafta sonları hastanede ikinci vardiyada çalışıyordum. Şimdiye kadar sorunsuz bir geçiş olmuştu.

San Francisco’yu seviyordum. Sadece iki hafta olduğunun farkındaydım, ama önümüzdeki bahar mezuniyetten sonra San Diego’ya dönmek yerine burada kalabileceğimi görebiliyordum. Corbin ve ben iyi geçiniyorduk, ama evde dışarıda olduğundan daha az zaman geçirmesinin bununla bir ilgisi olduğuna emindim. Gülümsedim, nihayet yerimi bulduğumu hissederek evin kapısını açtım. Üç çocukla göz göze gelir gelmez gülümsemem kayboldu — sadece ikisini tanıyordum. Miles mutfakta duruyordu ve asansörde karşılaştığım evli pislik kanepede oturuyordu. Miles neden buradaydı? Bu insanlar neden buradaydılar? Ayakkabılarımı çıkarırken Miles’a ters ters baktım ve çantamı tezgâha bıraktım.

Corbin’in dönmesine iki gün vardı ve biraz çalışabilmek için sessiz ve sakin bir gece geçirmeyi umuyordum. “Bugün Perşembe,” dedi Miles asık suratımı görünce, sanki günün bir tür açıklama olması gerekiyormuş gibi. Mutfaktaki yerinden beni izliyordu. Memnun olmadığımı görebiliyordu.

Aşşağıdan Colleen Hoover Çirkin Aşk e-Kitap indirebilirsiniz.| Çirkin Aşk PDF indir veya okuyabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir