Çirkin pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Çirkin PDF İndir

Çirkin PDF İndir kitabı 2011 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 394 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Judith Ivory´dır.

Çirkin konusu ve kısa bir özet

“Büyükler için yazılmış muhteşem bir peri masalı” susan -Elizabeth Phillips-

“Tutkuyla harmanlanmış bir aşk hikayesi…”
-Amanda Quick-

Güzel
Seçkin bir Amerikan vârisi olan Louise Vandermeer güzel ve zekidir… Ancak hayatından bıkmıştır – cesaret isteyen bir maceraya atılması da bu yüzdendir: Başka ülkedeki bir aristokratla evlenmek için okyanusun karşı tarafına seyahat edecektir. Dedikodulara göre evleneceği adam son derece çirkindir- bu, onu gün ışığında hiç görmediği ve merak uyandırıcı bir yabancıyla tutkulu, gözü kara bir ilişkiye iter.

Çirkin
Charles Harcourt, çocukken geçirdiği bir hastalığın bıraktığı yaraya rağmen, Avrupa’nın en entelektüel güzellerini elde etmeyi başarmıştır. Şaka olsun diye, kendi nişanlısının gemisinde kimliğini gizleyerek seyahat etmeyi – ve zifiri karanlıkta budala bir genç kızı baştan çıkarmayı – planlamıştır. Ancak, çapkın kahramanımızın şakası geri teper. Şimdi deliler gibi aşık olan odur; artık eşi olan ve her şeye çabucak sinirlenen Lulu ise sadece gemideki sevgilisine aşıktır, hem de tüm o zaman boyunca onun Harcourt olduğunu bilmeden. Ve Charles onun kalbine asla sahip olamayacaktır – içinde saklanan prensi ona gösterene kadar.

Kitabın Adı Çirkin
Yazar : Judith Ivory
Baskı Tarihi : 2011
Sayfa Sayısı : 394
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Koridor Yayıncılık
Ülke : Türkiye

Çirkin PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Çirkin PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Çirkin PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir