Çocuk Kalbi pdf indir
Çocuk Kitapları PDF İndir,  Çocuk PDF Kitap İndir,  Çocuk PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Çocuk Kalbi PDF İndir

Çocuk Kalbi PDF indir, Kitabın yazarı Edmondo De Amicis’dir. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Kitap şuan minumum +9.basımındadır. Sitemizden Çocuk kalbi e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Çocuk ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Kitap Adı: Çocuk Kalbi
  • Yazar: Edmondo De Amicis
  • Sayfa Sayısı: 328
  • Baskı Yılı: 2015
  • Baskı Sayısı : 9. Basım

Çocuk Kalbi Kitabı Ön Okuma

Birinci sınıftaki öğretmenim sözünü tuttu ve bugün izi görmeye geldi . Biz de annemle birlikte fakir bir kadına yardım götürmek için evden çıkmak üzereydik. Bir yıldır hiç uğramamıştı. Geldiğine çok sevindik doğrusu… Ufak tefek, çıtı pıtı bir kadındır. Kendisine hiç yakışmayan , yeşil kadife kenarlı şapkasıyla gezer, zevksiz bir şekilde giyinir. Artık birer birer ak düşmeye başlayan saçlarına da pek özen göstermez. Sabah kalktığında eliyle şöyle bir düzeltir, o kadar. Üstüne üstlük, sağlığına da pek dikkat etmiyor galiba … Yüzünü biraz daha sararmış gördüm bugün . Öksürüğü de sürekli hale gelmiş.

Annem üzülmüştü:
“Sağlığınıza yeteri kadar dikkat etmiyorsunuz.” dedi . Öğretmenimin neşeli yüzünde hüzünlü bir gülümseme belirdi: “Aman, ne önemi var canım ! ” diye geçiştirdi. ” Derslerinizde kendinizi çok yoruyorsunuz. ” diye ekledi annem. ” Öğrencilerin izle kendinizden daha fazla ilgileniyorsunuz.” Evet, annem haklıydı . Sınıfta öğretmenimizin sesi çok yüksek çıkardı . Öğrencilerin dikkati dağılmasın diye hiç susmaz ve bir dakika bile dturmazdı. Dersleri çok hareketli geçerdi . Bize geleceğinden emindim . Çünkü eski öğrencilerini hiç unutmaz. Hepsinin oturdukları evleri bilir. Sınav zamanları iyi not a lmamız için bizimle tek tek ilgilenir, derslerimizi kontrol ederdi.

Aşşağıdan Edmondo De Amicis Çocuk Kalbi e-Kitap indirebilirsiniz.| Çocuk Kalbi PDF indir veya okuyabilirsin.

Çocuk Kalbi PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir yorum

  • İSMİM EN ÇOK KULLANILANLAR ARASINDA 464.

    BUNLAR BENDE İNMİYOR MAALESEF OYSA 1 DÖNEMDE 477 KİTAP OKURUM KİTAP OKUMAYI ÇOK SEVERİM 5 YAŞIMDAN BERİ SÜREKLİ OKUYORUM.GÜNDE 389 SAYFA OKUYORUM 4. SINIFA GİDİYORUM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir