Edebiyat PDF Kitap İndir,  Fantastik PDF Kitap İndir,  Hikaye E Kitap İndir

Devrimden Önceki Gün PDF İndir

Devrimden Önceki Gün PDF İndir kitabı 2019 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 64 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, hikaye ve fantastik kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Ursula K. Le Guin´dır.

Devrimden Önceki Gün konusu ve kısa bir özet

Ursula Le Guin, ilk olarak 1974 yılında Galaxy Science Fiction dergisinde yayınlanan öyküsü Devrimden Önceki Gün’de, artık bir klasik haline gelen muhteşem romanı Mülksüzler’de resmettiği anarşist toplumun temellerinin atıldığı Devrim’e önderlik eden Odo’nun hikâyesini anlatıyor. Devrim’den önceki günün hikâyesini… İyi okumalar!

“Le Guin kalemini nadiren rastlanan ahlaki ve psikolojik bir entelektüellikle kullanıyor… masallar yazıyor: olağanüstü bir giriftliğe ve muazzam bir yaratıcılığa sahip masallar.”

– Newsweek –

“Ursula Le Guin’in anlatısı ışık ve zekâ saçıyor. Öykü edebiyatını şiir seviyesine ulaştırmayı ve alegorinin yoğunluğunda sıkıştırmayı başarıyor.”

– Jonathan Lethem –

“Muhteşem bir öykücü… Anlatısı, Borges’de olduğu gibi, spekülatif kurgu ile gerçekçilik arasında yükselen duvarlardaki çatlaklarda hayat buluyor.”

– San Francisco Chronicle Book Review –

“Le Guin’in yaptığı şeyi yapabilecek başka birini tanımıyorum. Onun yazdıkları muhteşem derecede yalın ve gün ışığı kadar berrak, Buddha’nın gülüşü gibi: neşeli bir ciddiyete sahip, bir şakadan ibaret olan hayattan zevk alıyor. Le Guin aşk hakkında yazıyor, saflık ve yalınlıkla aşkı ve aşkın zapt edilmeyi reddedişini kaleme alıyor ve bunu çok güzel bir şekilde yapıyor.”

– Nicola Griffith –

Kitabın Adı Devrimden Önceki Gün
Yazar : Ursula K. Le Guin
Baskı Tarihi : 2019
Sayfa Sayısı : 64
Kitabın Türü : Edebiyat, hikaye ve fantastik
Dil : Türkçe
Yayın Evi : İnka Yayınları
Ülke : Türkiye

Devrimden Önceki Gün PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Devrimden Önceki Gün PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Devrimden Önceki Gün PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir