Dikkat! Aşk Çıkabilir epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Dikkat! Aşk Çıkabilir PDF İndir

Dikkat! Aşk Çıkabilir PDF indir, Kitabın yazarı Asude’dir. Kitap 2014 yılında basılmıştır. Sitemizden Dikkat! Aşk Çıkabilir e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Dikkat! Aşk Çıkabilir
  • Yazar: Asude
  • Baskı tarihi: 2014
  • Sayfa sayısı: 518

Dikkat! Aşk Çıkabilir Kitabı Ön Okuma

İlkim Acaroğlu ana kuzusu değildi. Annesi Ayşen Hanım’ın elit kimliğine uyan bir kız da değildi. Gerçek hayatta karşılaşmaları çok zor olan iki kadın olarak, anne-kız gibi kaçınılmaz bir ilişkinin içinde olmaları ise olsa olsa kaderin bir cilvesiydi. Ayşen Hanım kendi genlerini taşıyan bir kızın, nasıl olup da bu kadar tuhaf göründüğüne şaşırmayı bırakmıştı. Eh, yirmi üç yıldan sonra da alışmaktan başka bir şey elinden gelmiyordu. Kızı uslanmaz bir rüküş, bakımsız bir dişi, kadın ırkının en zayıf halkalarından biriydi ancak zayıflığının aksine bu yerleşik karakteri çeliktenmiş gibi değişmek bilmiyordu. Onu pek çok kez kuaförlere, dünyaca ünlü şık mağazalara, defilelere götürmüş ancak İlkim’in somurtan suratıyla kendi ruhunu sıkıp durmaktan öteye gidememişti. İlkim, bir ders müptelası, daima sınıfının birincisi, sosyal hayatın hiçbir ilişkisinde kitaplarla kurduğu ilişkiden daha fazlasmı yaşamamış biriydi. Ve bir erkek arkadaş, bu kızın hayatında süslenmekten, defilelerden, cımbızlardan, makyaj fırçalarından bile sonra geliyordu.

Oysa yanılıyordu. Kızı şu an bir erkeğin ah, hem de Yunan heykellerine modellik yapmış bir erkeğin kıskancmda görünüyordu. Ayşen Sipahi daha önce böylesine müthiş bir manzara görmediğine yemin edebilirdi. Kadın uzun topuklarını sürüyerek İlkim’e eriştiğinde Martin kendini kızdan ayırdı. Hâlâ öfkeli olması bir yana, sinsi ballarından hiç hoşlanmadığı başka bir kadına daha katlanması gerekiyordu. Ayşen Hamm İngilizce olarak kendini tanıttı. “Ah, merhaba, ben İlkim’in annesiyim.” Martin bu bilgiyle ilgilenmedi. Kızın yakasını kavradı! onu aracından çekti. Arabasının kapısını açmak üzereyken iri eline kırmızı ojeli, bakımlı, kürklerin altından uzanan bir el dokundu. “Bizimle bir kahve içmez misiniz? Lütfen.” “Hayır,” dedi genç adam. Mavi gözleri kadından kızma kayıyordu. Bu yürüyen kadavra muhakkak ki evlatlık ya da üvey Çocuk olmalıydı. Ve bu kadın kesinlikle onun biyolojik annesi gibi durmuyordu. Aslında annesi olma ihtimali de yüksekti zira km gibi yapışkanın teki çıkmıştı. Genç adam kadından ötürü kapıyı açamayınca onun yüzüne çatık kaşlarıyla baktı. “İzin verir misiniz?” derken de soru sormuyor, açıkça tehdit ediyordu. “Ah, katiyen izin vermem, olmaz! Şimdi benimle geliyor ve kızımla nasıl tanıştığınızı anlatıyorsunuz.” İlkim kadının arkasından ofladı. “Anne bu adam benim se… sevgilim değil!” “Emin öyledir kızım. Neyse ki senin ne kadar utangaç olduğunu iyi biliyorum. İtiraf etmekten çekiniyorsun ama az önce sizi gördüm.” “Az önce ne gördün anne?” İlkim bu defa yüksek sesle sormuştu. Annesinin aşırılıklarına tahammül etmeyi öğrenmişti ancak bu konuda değil. Bu yabancı ve fazla öfkeli adamla sevgili olmadıklarına ikna etmeliydi annesini.

Aşşağıdan Asude Dikkat! Aşk Çıkabilir e-Kitap indirebilirsiniz.|Dikkat! Aşk Çıkabilir pdf indir veya okuyabilirsin.

Dikkat! Aşk Çıkabilir PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir