Ey Aşk Evliliğe Hazır mısın EPUB İndir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın? PDF İndir

Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın? PDF indir, Kitabın yazarı Cindi Madsen’dir. Türkçe çevirisini Şebnem Özcan yapmıştır. Kitap toplam 314 sayfadır. Sitemizden Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın? e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın?
  • Yazar: Cindi Madsen, Şebnem Özcan (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Kasım 2014
  • Sayfa sayısı: 314

Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın? Kitabı Ön Okuma

Kendimi Jillian’ın evine attım ve onun daha gelmediğini anlayınca iç geçirdim. Bana yeme-içme işinde yaptığı değişikleri anlatırken ya da sadece birlikte oturup film seyrederken, hayatımın şu anki karmaşasından aklımı uzaklaştır-makta çok iyiydi. Evde olup dikkatimi dağıtmadığı için eşyalarımın her yerde olduğunu fark ettim. Gece yatağım olan koltuğun kenarında battaniye ve yastıktan oluşan yığın duruyordu ve gemi yolculuğunda yanıma aldığım iki bavul da köşeye tıkılmıştı. Bugün işte giymek için bir kıyafet ödünç almıştım ve eve dönerken de yarın için yeni bir tane satın aldım. Aslında bugün Grant’le yüzleşmeyi deneyebileceğimi düşünüyordum ama sonra en sevdiğim mağazalardan birinde indirim olduğuyla ilgili bir e-posta aldım ve nasıl olsa yeni pantolona ihtiyacım vardı. Evet, kaçınılmaz olanı erteliyordum.

Bir şeyleri savsaklamak normalde benim tarzım değildi ama bu parlak renkli jel kalemlerimle yapılacaklar listesinde kolayca üzerini çizebileceğim bir iş sayılmazdı. Bu, benim eski nişanlım ve güya sahip olmam gereken hayattı. Gerçi itiraf etmek gerekirse saçma bir hal almaya başlamıştı. Az giyilmiş bir gelinlikle dolu bir bavul ve içinde şortlar, askılı atletler, parmak arası sandaletler ve bikiniler olan bir diğeri artık ihtiyaçlarımı pek karşılamıyordu. Kıyafetlerimi ve özellikle de ayakkabı koleksiyonumu özlemiş-tim. Ve bir de genelde neredeyse obsesif kompulsif bozukluk derecesinde düzenli olduğum gerçeği ve az sayıda eşyamı koyacak yerlerin azlığı ve Jill’i dağınıklığımla deli ediyor olabileceğim düşüncesi artık beni rahatsız etmeye başlamıştı. Biri en kısa zamanda daha uygun bir çözüm bulmam gerektiğini fısıldıyordu. Babamın evinden işe gidip gelmek ölüm olur, tabii bu arada onun yanına geri taşınmak tam bir başarısızlık örneği olarak diğer başarısızlıklarımın yanında yerini alırdı ve ben bunu yapabileceğimden emin değildim.

Kısa zaman sonra başka seçeneğim kalmayacağından da emin değildim. Mutfağa yol aldım ve dolaptan Rocky Road* dondurma paketini çıkardım. Her zaman en sevdiğim aroma bu olmuştu ama daha önce adını pek öğrenememiştim. Artık yol engebeli olmaya başladığında her zaman yanımda olacağını biliyordum. İşin, alınan kilolar boyutu pek hoş değildi tabii. Kendime hatırlatma: Tekrar spor salonuna gitmeye başla. Belki de bir voleybol ya da beyzbol ligine katil. Motivasyonumu canlı tutacak bir şey olsun.

Aşşağıdan Cindi Madsen Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın? e-Kitap indirebilirsiniz.| Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın? PDF indir veya okuyabilirsin.

Ey Aşk, Evliliğe Hazır mısın? PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir