Frezya pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Frezya PDF İndir

Frezya pdf indir, Kitap 2015 yılında basılmıştır ve Lemariz Müjde Albayrak tarafından yazılmıştır. Toplam 440 sayfadan oluşmaktadır. Aşk ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Frezya
  • Yazar: Lemariz Müjde Albayrak
  • Baskı tarihi: Kasım 2015
  • Sayfa sayısı: 440
  • Kitabın türü: Aşk, Edebiyat, Roman

Frezya Kitabı Ön Okuma

Her şey değişmişti. Beni yan gözle süzen mağaza görevlileri, Timur’un etrafında dört dönmüş, durmadan bana bir şeyler giydirip çıkartmıştı. Her şey belki jet hızıyla oluyordu; ama ben buna alışık değildim. İnsanlar bana değil, Timur’a hizmet ediyor ve beni giydiriyorlardı. Evet, kabul etmeliydim; her biri ancak rüyamda görebileceğim kadar güzeldi. Yine de geldiğimiz bu lüks alışveriş merkezi de, bu bilmem kaç yıldızla ifade edilebilecek mağaza da bana yabancıydı. İçinde, beni yutacak gibi hissediyordum. Benim asla erişemeyeceğim; ama benimmiş gibi davranmam beklenen ve her an benden çekip alınacak olan bu şeyler beni korkutuyordu. Yok olmaktan korkuyordum. Bütün bunların arasında kaybolup yitmekten ve iyi kötü benim dediğim ne varsa kaybetmekten korkuyordum. Bu adamın bunları neden yaptığım bilsem, belki biraz olsun rahatlardım; ama onun varlığında yok olmaktan korkuyordum. Aynı, öldüğünde kimsenin ağlamayacağı bir toprak olmaktan korktuğum gibi…
Hayrullah onca torbayı taşırken, benim taşımama izin vermemişti Timur. Kamım guruldamaya başladığında akşamı ettiğimizi anladım.

Frezya PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir