Aşk PDF Kitap İndir,  Fantastik PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Gece Dünyası pdf indir

Gece Dünyası fiziki bir yer değildir. Bu dünya her yanımızı sarar. Gece Dünyası yaratıkları, insanlar için muhteşem ve karşı konulmaz olmakla birlikte ölümcüldür ve Gece Dünyasının kanunları nettir: insanlar, Gece Dünyası’nın varlığını asla öğrenmemelidir. Ve Gece Dünyasından olanlar, asla bir insana aşık olmamalıdır.

Kanunu çiğneyen, cezasını korkunç bir şekilde öder. İşte bu öyküler de kanunlar çiğnendiğinde neler olduğunu anlatıyor.

Vampirler, kurt adamlar, cadılar. Biz farkında olmasak da hepsi aramızda yaşıyor. Ve onların gizli topluluğu Gece Dünyası’nın çok sıkı kanunları var. Bir insana aşık olmaksa Gece Dünyası’nın bütün kanunlarını çiğnemek anlamına geliyor.

Gizli Vampir’de, Poppy, o yazın sonsuza kadar süreceğini düşünüyor. Ölümcül bir hastalığa yakalandığı teşhis edildiğindeyse tek kurtuluş umudu arkadaşı ve gizli aşkı James Poppy’yi ölümsüzleştirebilirdi.

Karanlığın Kızları’nda, Gece Dünyası’ndan kaçan üç kız kardeş, ıssız evlerini terk edip insanların arasında yaşamaya karar veriyor ağabeyleri Ash, onları geri götürmekle görevliyse de, kardeşlerinin güzel arkadaşına aşık olduğunda her şey bir anda altüst oluyor.

Özet

İki cadı kuzen, okul aşkları için savaşıyor. Kara büyü ile beyaz büyünün savaşıysa Büyülü Aşk’ta.

kitap üç bağlantılı hikayeden oluşuyor. Üç hikayede de Gece Dünyası’nın vampirleri, kurt adamları ve cadılarının hayatlarına yer verilip insanlarla etkileşimleri anlatılıyor.

Bu etkileşimler;

Arkadaşlık, dostluk ve tabii ki imkansız aşklar…

Üç hikayenin bağlantılı olması ise karakterlerle sağlanmış.

İlk hikayemiz Gizli Vampir. Bu hikayede ölümcül hastalığa yakalanan bir kızın yaşamak için bir seçim yapması gerektiğini görüyoruz.

İkinci hikayemiz ise Karanlığın Kızları. Bu hikayede Gece Dünyası’ndan kaçan kız kardeşlerini ararken yolu aşka çıkan bir adama dönüşüşünü an be an yaşatıyor yazar bize.

Üçüncü hikayemizin adı da Büyülü Aşk. Biri iyi biri kötü büyüyü kullanan iki cadı kuzen. Cadıların dünyasına girmeye hazır mısınız?

Rekabeti tatmaya peki? Bu hikayede aşkı ve rekabeti çok güzel bir şekilde göreceksiniz.

Gece Dünyası (Gizli Vampir – Karanlığın Kızları – Büyülü Aşk) pdf indir

Gece Dünyası pdf indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir