Genç Bakıcı epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir,  Wattpad Kitapları PDF İndir

Genç Bakıcı PDF İndir

Genç Bakıcı PDF indir, Kitabın yazarı Ceyda Kardelen’dir. Sitemizden Genç Bakıcı e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Genç Bakıcı
  • Yazar: Ceyda Kardelen
  • Baskı tarihi: 2020
  • Sayfa sayısı: 230

Genç Bakıcı Kitabı Ön Okuma

Bu seyahat Aynur’un bir çok ilki yaşamasına neden olmuştu daha şimdiden. Aynur hayatında hiç şehirler arası seyahat etmemişti. En çok bir iki kez anne ve babasıyla şehir merkezine gitmişlerdi, şehir merkezi de bir saat tutmayan uzaklıktaydı. Yaşadıkları ilçeden şehre minibüsler çalışıyordu. Kocaman otobüs, saatlerce seyahat edecek olması heyecanlandırmıştı. Üstelik bu seyahati tek başına yapacaktı. Bu nedenle biraz, hatta çok korkuyordu.

Normalde planları babasının götürmesiydi ama son dakikada bir iş çıkmış, kalması gerekmişti. Sonraki günler de bayram tatili olduğu için otobüslerde yer bulamamışlardı. Babası otobüs şoförüne, Aynur’un yanımda oturacak genç kadına sıkı sıkı tembih etmişti, kızma göz kulak olmaları için. Bir akşamüstü otobüse binmiş, tüm gece boyu ve sonra da öğleye kadar seyahat ettikten sonra Ağâh’ın kendisini karşılayacağı ilçeye, Edremit’e gelmişlerdi. Aynur başıma bir şey gelir korkusuyla seyahat boyunca yerinden kıpırdamamış, molalarda çişe bile gitmemişti. Edremit’te otobüsten indiğinde aç bilaç ve idrar kesesi patlayacak bir haldeydi.

Ağâh’ı daha önce sadece fotoğraflarından görmüştü. Babası ile askerde çektirdikleri fotoğraflardı bunlar ve üzerinden en az yirmi yıl geçtiği için Ağâh’ın şimdiki haline pek benzemiyordu fotoğraflardaki genç adam.
Ağâh, daha Aynur bir şey söylemeden hemen ona tuvalete gider misin, diye teklif etmişti. Zaten Aynur’un bir şey demeye cesareti de yoktu. Aynur tuvalet ihtiyacını karşıladıktan sonra A.ğâh onu bir de lokantaya götürmüş, döner ısmarlamıştı. Bu da bir ilkti Aynur için. Yaşadıkları kasabada böyle şeyler yoktu, zaten olsa da paraları olmadığı için annesi dışarıdan bir şey yemelerine izin veremezdi. Sadece televizyonda görüp imrendiği dönerin tadına bayılmıştı.

Aşşağıdan Wattpad Ceyda Kardelen Genç Bakıcı e-Kitap indirebilirsiniz.| Genç Bakıcı indir veya okuyabilirsin.

Genç Bakıcı PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir