The Boss epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Gizem Oslu – The Boss PDF İndir

The Boss PDF indir, Kitabın yazarı Gizem Oslu’dur. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Sitemizden The Boss e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: The Boss
  • Yazar: Gizem Oslu
  • Baskı tarihi: Mayıs 2015
  • Sayfa sayısı: 514
  • Orijinal adı: The Boss

The Boss Kitabı Ön Okuma

Gözleri yakıcı bir delilikle benimkilere kilitlenmişti. Bir an olsun çekme gereği ve ya merakını saklamayı ön görmüyordu. Başlarda meydan okumayı düşünüp, bende ona gözlerimi dikmiş olsam da bu oyunda galip gelen o olmuştu. Gözlerimi ondan ayırdım ve bana bakmayı kesmesini bekledim. Siniri, dağınık saç uçlarından akıyordu sanki. Bir zehir gibi geldiği ilk andan etrafın havasını değiştirmiş, herkesi emri altına almayı başarmıştı.

”Yeni bir tişört getirmelerini söyle,” dedi hala bana bakıyorken. Çıkardığı deri ceketi kolunda olan bir kaç kesik izini de beraberinde ortaya getirmişti. Kaşlarım çatıldı. İçimde, bu kesiklere neden olan şeyin ne olduğuna dair büyük bir merak oluşmuştu. (Grinin Elli Tonu’nu okuyanlar için; Christian’nın yanık izleriyle alakası yok. Hemen ”çalıntı!!!” etiketini yapıştırmamanız için söylüyorum.) Düşünmemeye özen göstererek hala ona dikmiş olduğumu fark ettiğim gözlerimi üzerinden çektim ve Jennifer ’a baktım. ”Şimdi ne olacak?” diye sordum fısıldayarak. Yere sabitlenmiş yaşlı gözlerini kaldırıp bana baktı. ”Bilmiyorum,” dedi büyük bir üzüntüyle. ”Şirket bir hafta kadar ara verir diye tahmin ediyorum. O sırada Bay Bieber ’ın bütün mal varlığının Justin’e geçmesini sağlarlar.” Daha fazla konuşmadım ve bakışlarımı tekrar ona çevirdim. Kulağında telefonuyla biriyle konuşuyordu. ”Üzgünüm anne,” dedi bitkin bir sesle. Gözlerim tekrar dolan yaşların sıcaklığıyla beraber yanmaya başlamıştı. ”Seni alması için birini gönderdim çoktan,” diyerek devam etti. Ellerini sıkmıştı. Sinirinin ve ya üzüntüsünün varlığını bir şeyleri inciterek çıkarıyordu.

Bunu yaklaşık on dakika önce yere savurduğu bekleme sandalyelerinden anlamıştım. Ve daha sonra da tekme atarak yaraladığı kapıdan. Son cümlelerini de söyleyip telefonu kapattı ve gözlerini kapatarak içindeki sıkıntının gitmesini dilermiş gibi yutkundu. ”Ben gitmeliyim artık,” dedim burada gereğinden fazla kalmış olduğumu düşünerek. Çantamı almak için az ön önce Bay Bieber ’ın ölmüş olduğu odaya ilerledim. Bir yarım saat kadar önce buradan birinin ruhunun çıkmış olması tüylerimi adeta diken gibi dikmişti. Titreyerek iç çektim ve koltuğun kenarında duran iş çantama ilerledim. İster istemez tekrar masaya baktığım da Jeremy’nin son çırpınışları beynime adeta bir füze hızıyla düşmüştü. Elimde olmadan hıçkırdım. ”Ah, Tanrım…” Benim gözümün önünde biri ölmüştü. Daha fazla dayanamayacağım gerçeği beynimi zorlarken hızlı adımlarla odanın çıkışına ilerledim. Odanın dışına bir adım atmak üzereyken kollarımı saran sıkı bir el beni bundan alı koymuştu. Gözlerimi kırpıştırarak tam yanımda, parmaklarını derime geçirmiş olan kişiye baktım. Justin Bieber. Eğer bunun şoku altında olmasaydım kolumda hissettiğim acı yüzünden çığlık atardım. Yine de herhangi bir tepki vermedim ve gözlerimi ona dikmeye devam ettim. ”Benimle gel,” dedi ve itiraz hakkı bile bırakmadan tekrar odaya geri sürükledi. Kalbimin sesi kulaklarımda büyük bir uğultuyla çınlıyordu. Gözleri beni bal diyarına sürüklemişti. Sıcak, tatlı ve… ”Babamın sürtüklerinden biri misin?” …Korkunç?

Aşşağıdan Gizem Oslu The Boss e-Kitap indirebilirsiniz.|The Boss pdf indir veya okuyabilirsin.

Gizem Oslu – The Boss PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir