Gönülden bağlı pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Gönülden Bağlı PDF İndir

Gönülden Bağlı PDF indir, Kitabın yazarı Mary Balogh’dur. Kitap 2015 yılında basılmıştır. Kitabın Türkçeye çevirisini Yeşim Öksüzoğlu yapmıştır. Sitemizden Gönülden Bağlı e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Gönülden Bağlı
  • Yazar: Mary Balogh, Yeşim Öksüzoğlu (Çevirmen)
  • Alt başlık: Web Serisi 2
  • Baskı tarihi: Ocak 2015
  • Sayfa sayısı: 454
  • Orijinal adı: Web of Love

Gönülden Bağlı Kitabı Ön Okuma

Güneş bulutsuz gökyüzünden parlıyor, iki tane açık araba Brüksel’in güneyindeki Numer Geçidi’nden Sonian Ormanı’na doğru Rue de la Npinifte boyunca yol alıyordu. Piknik için mükemmel bir gündü. Leydi Madeline Raine ilk arabada arkadaşları, Bayan Frances Summers ve Leydi Anne Drummond’Ia beraberdi. Ellen ve Jennifer Simpson da diğer arabada oturuyorlar, piknik sepeti de karşılarındaki koltukta duruyordu. Albay Huxtable, Üsteğmen Penworth, Lord Eden, Yüzbaşı Norton ve Sör Harding Whitworth arabaların yanında at sürüyorlardı. Madeline başının üzerinde san bir güneş şemsiyesi tutuyordu ve mutlu hissetmek için kendini zorluyordu. İnsan, sadece sıcak güneş ışığına ve yaklaşan ormanın güzelliğine odaklanırsa, ve de kavalyelerinin görkemli üniformalarına bakıp, bu üniformaların anlamını unutursa, mutlu hissedebilirdi. “Daha önce hiç ormana gitmemiştim,” dedi Leydi Anne. “Gerçi hoş bir yer olduğunu duymuştum. Ağaçların bu kadar büyük olmasını beklemiyordum.” Üç hanım, etraflarındaki kayın ağaçlarına, uzun ve geniş, düzgün ve gümüşümsü ağaç gövdelerine baktılar. “Buraya her geldiğimde fısıldamam gerekiyormuş gibi hissediyorum,” dedi Madeline.

“Neredeyse bir katedralde olmak gibi.” “Sanırım anayoldan dönmemiz gereken yer burası,” dedi Albay Huxtable, Lord Eden’ın onaylayan ifadesini görmek için dönerek. “Waterloo Köytrne varmadan önce.” “Bu, Fransızların gelmeyi deneyecekleri yol mu?” diye sordu Leydi Anne. O arada atlar ve arabalar geniş Charleroi Chauss’den ormana doğru, ağaçların yayıldığı bu alana dönüyordu. “Ah hayır,” dedi Bayan Summers epey kararlı bir biçimde. “Ferdie, batıdan geleceklerini ve Ostend’deki ikmal hatlarını kesmeye çalışacaklarını söyledi. En iyi taktiksel hareketin bu olduğunu söyledi.” “Bence günün geri kalanında orduyla, savaşla ilgili sohbet edilmesini yasaklamalıyız,” dedi Madeline gamsız bir şekilde.

Aşşağıdan Mary Balogh Gönülden Bağlı e-Kitap indirebilirsiniz.| Gönülden Bağlı PDF indir veya okuyabilirsin.

Gönülden Bağlı PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir