Görünmez pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Görünmez PDF İndir

Görünmez PDF İndir kitabı 2016 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 368 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Andrea Cremer´dır. Görünmez kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 28,81 TL´dir.

Görünmez konusu ve kısa bir özet

NEW YORK’UN TAMAMEN farklı olacağını sanmıştım. Ama işte dudaklarımdan zehirli oklar gibi çıkan keskin sözler dökülüyordu. Evdeki diğer her gün gibi. Ama bu çocuk bunu istememişti. Pek sayılmaz. Torbaları düşürmeme neden olmamıştı.

Ve tamam, çocuk da değildi. Kesinlikle benim yaşlanmdaydı.Annemin “akran” diye bahsedeceği biriydi. Buraya yolculuğumuzda neredeyse her saat başı bana onları aramamı hatırlatmıştı.Sanki “akranlarım” nesli tükenmekte olan bir türdü ve benim de tek amacım, ailemin bu tuhaf bölgeye göç etmesinin sonucu olarak can vermeyeyim diye onları yakalayıp listelemekti.

Oysa ben içimden kendime on yaş eklemeyi huy edinmiştim. Muazzam bir olgunluğa erişmiş olduğum düşüncesiyle bozduğumdan falan değildi ama bir süredir sözde akranlarımla anlaşamıyordum. Bu çocuğun da on altı yaşındaki diğer herkes gibi “normal” biri olduğunu varsaydım, bense “hayat sizi muhtemelen mahvedecektir” diyen türden on altıydım.

Adı : Görünmez
Yazar : Andrea Cremer
Baskı Tarihi : 2016
Sayfa Sayısı : 368
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Pegasus Yayınları

Görünmez PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Görünmez PDF İndirme Linkleri

Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır!

Görünmez PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir