Gözyaşlarımı Sildiğim Gün pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün PDF ve EPUB İndir

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün PDF ve EPUB İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 496 sayfadan oluşmaktadır.Aşk, edebiyat ve roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Linda Howard´dır. Gözyaşlarımı Sildiğim Gün kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 13,89 TL´dir.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün konusu ve kısa bir özet

Linda Howard, gerçekte her kadının içinde bulunan en kuvvetli sevgiyi anlatmak için muhteşem bir kurguyu seçmiş. Kaybettiklerimizin en değerlisi, sanki bizden bir parça niteliğini taşıyan sevdiklerimiz. gerçekte harbiden bu kadar kuvvetli sevgiyle benimsediğimiz insanlar, kaybetmeden de kıymetini anlamamıza fırsat tanıyanlar oluyor. Bunların en yücesi, evlat duygusu… Okurken iniş-çıkışlı bir maceraya ne vakit başladığınızı ve ne vakit bitirdiğinizi anlamıyorsunuz dahi. Kitabı bitirdikten sonra, aklımda Biricik bir fikir belirdi: ”Kesinlikle yazarın okuduğum nihayet kitabı olmayacak.” İçinde kaybolacağınız ve her satırında duygudan duyguya geçiş yapacağınız bir roman okumak istiyorsanız netlikle tavsiye ederim.

Adı : Gözyaşlarımı Sildiğim Gün
Yazar : Linda Howard
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 496
Kitabın Türü : Aşk, edebiyat ve roman
Orijinal Adı : Cry No More
Dil: Türkçe
Yayınevi: Martı Kitabevi

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün PDF ve EPUB İndirme Linkleri

Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır!
EPUB TIKLA İNDİR

Gözyaşlarımı Sildiğim Gün PDF ve EPUB İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir