Gül ve Avcı pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Gül ve Avcı PDF İndir

Gül ve Avcı PDF İndir kitabı 2013 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 464 sayfadan oluşmaktadır. Aşk, Edebiyat ve Roman kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Asude´dır. Gül ve Avcı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 21,00 TL´dir.

Gül ve Avcı konusu ve kısa bir özet

Julian´ın bu sert azarıyla genç kadın başını yana çevirip adama baktı.Teşekkür ederim, dediğinde erkeğin gözleri daha da karardı.Islak saçları sularla beraber daha da koyulaşmış, gözleri daha da derinleşmişti.Evelyn heyecan dolu bir kalp çarpıntısıyla Harewood Dükü şne bakıyordu.Tam da onun birini öldürdüğünü düşündüğü sırada adam gelip hayatını kurtarmıştı.Hem de sadece sudan çıkardığı kollarıyla değil, hayata döndürdüğü dudaklarıyla da yapmıştı bunu.Genç kadın gayri ihtiyarı dudaklarını yaladı.Bu hareketinin adamın dikkatinden kaçmadığı fark ettiğinde utanç içinde başını çevirmeye çalıştı, ancak bunu yapamadı, gözlerini ondan alamıyordu.Lord Wharton neden yapmıştı bunu Önemsiz bir bakıcıyı neden kurtarmıştı ?

Genç adam kızın gözlerine kıpırtısız bir biçimde bakarken, bakışları daha da aşağılara kaydı.Evelyn´in gevşemiş topuzundan çıkan saçlar yüzüne yapışmış ve çok daha beteri, bembeyaz gerdan ve tatlı dolgunlukları apaçık görüş alanına girmişti.Kızın baştan çıkarıcı bu görüntüsüyle öfkesi daha da arttı.Bu öfke içinde ona karalayıcı bakışlar atarken Bayan Harris tam zamanında söze girdi.

Adı : Gül ve Avcı
Yazar : Asude
Baskı Tarihi : 2013
Sayfa Sayısı : 464
Kitabın Türü : Aşk, Edebiyat ve Roman
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Ephesus Yayınları

Gül ve Avcı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gül ve Avcı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

PDF KİTAP İNDİR
YEDEK LİNK

Gül ve Avcı PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir