Gül Yaprağı Kumsalı pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Gül Yaprağı Kumsalı PDF İndir

Gül Yaprağı Kumsalı PDF İndir kitabı 2014 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 592 sayfadan oluşmaktadır. Edebiyat, Roman ve Aşk kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı Dorothy Koomson´dır. Gül Yaprağı Kumsalı kitabını satın almak isteyenler için fiyatı 20,14 TL´dir.

Gül Yaprağı Kumsalı konusu ve kısa bir özet

Buna daha fazla dayanamazdım.Altı gündür ondan haber alamıyordum.Altı Gün ! Tatile bile gitmiş osalar, Tami yedi gün yirmi dört saat yanında bile olsa bana mesaj göndermenin bir yolunu bulurdu.Telefonunu alıp banyoya girer ya da gecenin bir yarısı gizlice yataktan kalkardı.Havuz başından çıplak fotoğraflar bile gönderebilirdi.Bir defasında, Portekiz´deki yazlıklarında Tami birkaç adım ötede duş alırken ve o yataktayken telefonda seks bile yapmıştık.Bu iyiye alamet değildi.İşe de gitmiyordu ve kimse bana sebebini söylememişti.Müsait olmadığını, mesaj bırakmamı, dönünce kendisinin beni arayacağını söylemişlerdi.

“Ne zaman dönecek?” diye sormuştum. ” Yakında” diye cevap vermişlerdi her seferinde.Bunu her duyuşumda, Siz benim kim olduğumu biliyormusunuz ? diye bağırmak istemiştim.Ben bir sonraki Bayan Challey´yim, ben onun hayatının aşkıyım ve siz bana neler olduğunu söylemek zorundasınız.

Dayanamıyordum.Onu söz gördüğümden beri doğru dürüst uyuyamıyor, ağzıma lokma koyamıyordum.Neler olduğunu öğrenmeden Kent´e kadar araba kulanmama imkan yoktu, bu yüzden iş yerimden hastalık izni almıştım.O gece, geleceğini söylediği gece seksi topuklu ayakkabıları ve yeni satın aldığım kırmızılı siyahlı Chantilly dantelli geceliği giyip beklemeye başladım.

Adı : Gül Yaprağı Kumsalı
Yazar : Dorothy Koomson
Baskı Tarihi : 2014
Sayfa Sayısı : 592
Kitabın Türü : Edebiyat,Roman,Aşk
Orijinal Adı :  
Dil: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Gül Yaprağı Kumsalı PDF ve EPUB İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Gül Yaprağı Kumsalı PDF ve EPUB İndirme Linkleri

Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır!

Gül Yaprağı Kumsalı PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir