Gün Işığım pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Gün Işığım PDF İndir

Gün Işığım PDF indir, Kitabın yazarı Özlem Çorapçı’dır. Kitap 2017 yılında basılmıştır. Sitemizden Gün Işığım e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Gün Işığım
  • Yazar: Özlem Çorapçı, Ayşenil Urhan Haşimoğlu (Editör), Merve Kayalı Kürşat (Tasarımcı)
  • Alt başlık: Aşkla Seven Adamlar Serisi 2. Kitap
  • Baskı tarihi: Temmuz 2017
  • Sayfa sayısı: 448

Gün Işığım Kitabı Ön Okuma

Heyecanla beklenen gün gelmiş ve saat 19.30 olmuştu bile. Annemin sihirli elleri sayesinde mükemmel bir saç, aynı şekilde mükemmel bir makyaj yapmıştık. Sade ama güzel olmuştum. Babamın mızmızlanması halen daha sürse de ikna etmistik. Bense şu anda odamda son kez aynada kendime bakıyordum. Bu gecenin hayalini kurmaya şimdide devam ediyordum. Heyecandan kalbim duracak şekilde atıyordu. Acaba Mert beni bu şekilde beğenecek miydi? Ne tepki verecekti. Ben bu düşüncelerde savaşırken saniyelik bir zamanda çalınan kapı ile kalbim normalden bile hızlı atmaya başladı. Kahretsin! Şu çocuğa karşı bu duyguları neden tek taraflı hissediyordum ki? Ne olurdu sanki şu hislerimin onda birini hissetseydi öküz! Ne olurdu sanki diye içimden geçirdiğim sitemlerimi, kapının dışından seslenen annem böldü. Annem, “Meleğim, Mert geldi. Hazır misin?” diye sorarken, arkasından yükselen komik, korumacı ve bir o kadar da benim biricik babamın sitemli sesi ile “Hala benim gibi bir yakışıklı ile katılma şansın var Melek’im. Bir daha düşün derim” demesine gülümserken odamdan çıktım. Çıktım çıkmasına ama karşımdaki iki surat ifadesi ile olduğum yerde şaşkın şaşkın kaldım. Annem, gözlerinin içine kadar ulaşan bir gülümseme ile bana bakıyor ve gözleri çoktan dolu dolu olmuştu.

Babam; gözlerini kocaman açmış, elbisemi baştan aşağıya şöyle bir süzdü ve olumsuz bir cümle kurmaya hazırlanıyordu. Tam bu anda görüş alanıma üçüncü bir surat girdi. Tabi ki bu üçüncü surat, ikinci korumam Savaş’a aitti. Savaş, sadece surat ifadesi ile kalmayıp cümle kuran tek kişiydi ve onda da gerçekten çok zorlanmıştı. Savaş, “Bu el elbisenin kalanı nerede?” dediğinde ona ölümcül bakışlarımdan birini attım ama söze babam karıştı. Babam, “Evet, Melek’im kıyafetinin devamını dikmeyi unuttular galiba” dediğinde önce şöyle bir kendime baktım ve sonrasında babama çevirdiğim mahcup bakışlarımla “Güzel olmamış mı? Yani yakışmamış mı?” diye sorduğumda babamın bakışları yumuşamış ve yanıma kadar gelip o huzurlu, güven veren kollarını bana dolamıştı.

Aşşağıdan Özlem Çorapçı Gün Işığım e-Kitap indirebilirsiniz.| Gün Işığım PDF indir veya okuyabilirsin.

Gün Işığım PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir