Günahlar Labirenti pdf indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Günahlar Labirenti PDF İndir

Günahlar Labirenti  PDF İndir kitabı 2005 yılında basılmıştır.Kitap toplam olarak 251 sayfadan oluşmaktadır.Edebiyat, roman  kategorilerine girmektedir.Kitabın yazarı ise Panos Karnezis´dır.

Günahlar Labirenti konusu ve kısa bir özet

İhanet, vicdan azabı, aşk ve savaş labirentinde çırpınan insanları ancak mumdan kanatlar kurtarabilir.
Kaybedilmiş bir savaşın ortasında, morfin bağımlısı çaresiz bir komutan, savaşa karşı umutsuzca mücadele eden bir subay, inancıyla aklı arasında sıkışıp kalmış bir peder ve aşk mağlubu bir Fransız fahişe, Anadolu”nun ücra bir kasabasında kader birliği eder.
Aslında her şey 1922 yılında, dağılmış bir halde geri çekilen bir Yunan tugayının çölde sıkışıp kalmasıyla başlar. Peşlerinde işgalin intikamını almak için onları kovalayan Türk ordusu, başlarında mitoloji ve morfin düşkünü bir komutan, yüreklerinde ise, kendilerine bile hesabını veremedikleri bir katliamın acısı vardır. Onlar için tek kurtuluş yolu çorak toprakları geçip denize ulaşmaktır. Bu arada garip bir kasabaya varırlar ve asıl trajedi de işte burada başlar…

Bu roman sayesinde biran kitap okumaktan soğudum diyebilirim. Kitap ilk sayfasından son sayfasına kadar amatörlük kokuyor. Resmen okumuş olmak için ve başladığım bir kitabı yarım bırakmayı sevmediğim için bitirdim. Yazar adeta söz kalabalığı yapmış. Romanda hiçbir akıcılık, profesyonellik yok. Çok zor bitirdiğim bir romandı. Aynı zamanda keşke okumasaydım dediğim romanlar arasında hiç vakit kaybetmeden yerini aldı.

Kitabın Adı Günahlar Labirenti
Yazar : Panos Karnezis
Baskı Tarihi : 2005
Sayfa Sayısı : 251
Kitabın Türü : Edebiyat, roman
Dil : Türkçe
Yayın Evi : Literatür Yayıncılık
Ülke : Türkiye

Günahlar Labirenti PDF İndir kitabını internet üzerinden pdf formatında veya epub yada e kitap olarak indirmek oldukça basit.Hemen aşağıda ki indirme linklerinden herhangi bir tanesine tıklayarak reklamsız ve hızlı bir şekilde kitabı indirip okumaya başlayabilirsiniz.Okuduğunuz kitabı arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve sitemizi de sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Günahlar Labirenti PDF İndirme Linkleri

YANDEX TIKLA İNDİR
GOOGLE DRİVE TIKLA İNDİR

Günahlar Labirenti PDF İndir yandex

Kitabı PDF indirmek için Abone OL!

(sol alt köşedeki çana ve "izin ver" e tıklayın)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir