Günışığım epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Fantastik PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Günışığım PDF İndir

Günışığım PDF indir, Kitabın yazarı seldaksr01’dir. Sitemizden Günışığım e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Günışığım
  • Yazar: seldaksr01 – Wattpad Yazarı
  • Baskı tarihi: 2020
  • Sayfa sayısı: 374

Günışığım Kitabı Ön Okuma

Koş… Koş… Nereye kadar. Soğuk, koşmanın etkisiyle ter elimin acısı yanımdaki adamın vurulması “Yeter… Yeter bırak!” Elime öylesine yapıştı ki kelepçe gibi sıktığı için elimi ondan kurtaramadım. Sadece biraz durup bana ve geriye baktığı sırada öne doğru eğilerek sağ elimi dizime koyarak soluldanmaya çaliştım. Nefes alişverişim bir türlü düzene girmiyor. Kalbin sanki bütün bedenimde atıyordu. Durup soluklamnca terlemiş bedenim soğukla birlikte titredi. “Peşimizde olabilirler gitmeliyiz…”dediğinde nefes nefes doğrularak elimi ondan çekip karanlıkta avucumun içe baktım. Karanlıkta göremesemde ellerim yanıyordu. Benim elim zaten yaralıydı bir de sıkıp çekiştirmemin ne anlamı vardı. “Ölüyorum birazcık oturalım.”dediğimde hiç acıması yokmuş gibi bu defa da bileğime yapışıp “Biraz daha burada oyalanırsak gerçekten öleceğiz.”

Ama demeye kalmadan ormanlıkta biraz daha karanlığa doğru koştu. Adım sanmı dahi bilmediğim adamla birlikte bir karanlıktan çıkıp başka karanlığa doğru yol alıyorduk. Beş dakika aralıksız nefes nefese koşmuştuk ki bu defa kendisi kan revan içinde durup eliyle gökyüzünü işaret etti.
“Bana günışığı lazım… Bize günışığı lazım… O itlerden kurtulmak için güneşi görmeliyiz…” dediğinde başımı kaldırıp gökyüzüne baktım. Birazdan hava aydınlanırdı. Bu defa sesimi çıkarmadan beni nereye çektiyse oraya doğru koştum. Sonra bir yer denk geldi. Boş bir baraka beni oraya sokarak kapının arkasına sırtını dayayarak oturdu bende sırtım pencereye vererek kendimi yere attım. Öyle çok yorulmuştum ki nefes almak dahi işkence gibiydi.

“Biraz… Sadece beş dakika dinleneceğiz.” Dediğinde zeminin pis olmasına aldırış etmeden sırt üstü uzandım. Elime kalbime götürüp ahşap tavana bakınca kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu. Bir dakika boyunca nefes alışverişimi düzene koymaya çalıştım. Biraz daha iyi hissedince başımı sola çevirdim ki havanın biraz daha aydınlandığını ve mavi gözün kolundan yaraladığını gördüm.

Aşşağıdan Wattpad Günışığım e-Kitap indirebilirsiniz.| Günışığım pdf indir veya okuyabilirsin.

Günışığım PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir