Hayallerimiz Sen Ve Ben epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Hayallerimiz Sen ve Ben PDF İndir

Hayallerimiz Sen ve Ben PDF indir, Kitabın yazarı Sarah Jio’dur. Kitap 2012 yılında basılmıştır. Türkçe çevirisini Nihan Giray yapmıştır. Sitemizden Hayallerimiz Sen ve Ben e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Hayallerimiz Sen ve Ben
  • Yazar: Jennifer E. Smith, Meltem Uzun Akbulut (Çevirmen)
  • Baskı tarihi: Mayıs 2015
  • Sayfa sayısı: 352
  • Orijinal adı: The Geography of You and Me

Hayallerimiz Sen ve Ben Kitabı Ön Okuma

Gün de karanlıkla başlamıştı. Owen o gün de tıpkı kırk iki sabahtır olduğu gibi güneş doğmadan önce uyanmıştı. Göğsünde ağır bir hisle, bir yumruk gibi onu yerine mıhlayan bir ağırlık hissiyle uykudan sarsılarak, kalkıyordu. Aşina olmadığı bir tavana, bir tür harita oluşturan soluk çatlaklara ve onların arasında bilinmeyen bir noktayı X işareti gibi işaretleyen bir sineğe karşı gözlerini kırpıştırdı.

Yan odada kahve fincanı şıngırtısını duyunca babasının uyanık olduğunu anladı. Geçen altı hafta ikisini de kırmızı gözlü uykusuzlara dönüştürmüştü, günleri de geceleri kadar şekilsizdi, bu yüzden birbirilerine rahatlıkla karışıyorlardı. Şu anda yerin altında yaşıyor olmalarına uygun gibi görünüyordu, bir çift hayalet için daha iyi bir yer var mıydı?

Yeni odası her sabaha tam penceresinin dışındaki serçelerle uyandığı, Pennsylvania’daki kırsaldaki geniş, güneş gören evlerindekinin yansından daha küçüktü. Şu anda tavanın yanındaki demir korkulukların, o azıcık ışığın yatağına çizgi şeklinde düşmesine neden olduğu dar cam panelde didişen bir çift güvercini dinliyordu. Kendi odasını babasmınkinden ayıran koridora çıkıp küçük mutfağa ve oradan oturma odasına giderken duman kokusunu yakaladı. Ve kokunun yoğunluğu, hatırasının canlılığı neredeyse dizlerinin bağını çözdü. Kokuyu babasının bir küllük görevi gören kupaya doğru eğilip kanepe de oturduğu oturma odasına kadar takip etti. Suçlu bir ifadeyle sigaraya bakarak, “Senin de uyanık olduğunu düşünmemiştim,” dedi. Elini Owen’mkinden bir ya da iki ton koyu olan saçlarının arasından çabucak geçirdi, sonra arkasına yaslanıp gözlerini ovuşturdu.

Aşşağıdan Jennifer E. Smith Hayallerimiz Sen Ve Ben e-Kitap indirebilirsiniz.| Hayallerimiz Sen Ve Ben PDF indir veya okuyabilirsin.

Hayallerimiz Sen ve Ben PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir