hep seni bekledim epub indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Hep Seni Bekledim PDF İndir

Hep Seni Bekledim PDF indir, Kitabın yazarı Jennifer L. Armentrout’dur. Kitap 2014 yılında basılmıştır. Sitemizden Hep Seni Bekledim e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Hep Seni Bekledim
  • Yazar: Jennifer L. Armentrout
  • Baskı tarihi: 2014
  • Sayfa sayısı: 416

Hep Seni Bekledim Kitabı Ön Okuma

Şu hayatta ödümü kopartan iki şey vardı. Gecenin bir yarısı uyanıp burnumun dibine kadar sokulmuş bir hayaletle karşılaşmak bunlardan ilkiydi. Pek olası görünmemesine rağmen, yine de bunu düşünmek beni çok korkuturdu. İkincisi ise kalabalık bir sınıfa geç girmekti. Geç kalmaktan ölesiye nefret ediyordum. insanların başlarını çevirip beni izlemelerinden nefret ediyordum ki ders başladıktan bir dakika sonra sınıfa girdiğinizde bunu hep yaparlardı. Bu sebeple hafta sonu evimle fakültenin önündeki öğrenci otoparkı arasındaki mesafeyi Google’dan takıntılı bir şekilde defalarca planlamıştım. Ayrıca Google’ın beni yanıltmadığından emin olmak için pazar günü iki defa bu yolcuğun fiilen provasını yapmıştım. Tam olarak bir kilometre dokuz yüz metreydi. Otomobille beş dakika sürüyordu. Hatta on beş dakika erken çıkmıştım ki dokuzu on geçe başlayan dersime on dakika önce varabileyim.

Hesaba katmadığım nokta ise dur tabelasının ardında uzanan bir buçuk kilometrelik araç kuyruğuydu çünkü tarihi kentte ne adam gibi bir trafik lambası vardı ne de kampüste boş park yeri. Aracımı kampüsün bitişiğindeki tren istasyonuna park etmek zorunda kaldım ve parkmetre için çantamda çeyreklik ararken çok kıymetli zamanımı yitirdim. “Mademki ülkenin diğer ucuna taşınmak konusunda ısrarlısın, bari yurtta kal. Orada yurt vardır, değil mi?” Tarihteki en dik, en zahmetli yokuşu tırmanıp da nefes nefes Robert Byrd Fen Binası’nm önünde durduğumda annemin sesi zihnimde yankılanıyordu.

Elbette yurtta kalmayı tercih etmemiştim çünkü adım gibi biliyordum ki bir noktada bizimkiler kafalarına göre çıkıp beni ziyarete gelmeye başlayacaklar, kaldığım yeri yargılamaya ve ileri geri konuşmaya başlayacaklardı. Masum insanların buna tanık olmasamdansa, kendimi çatıdan atmayı yeğlerdim. Bunun yerine, alnımın teriyle kazandığım birikimlerimi yağmalayarak kampüsün yakınında iki oda bir salon bir daire kiraladım. Bay ve Bayan Morgansten bundan hiç hoşlanmadılar. Bu da beni son derece mutlu etti. Fakat şimdi bu küçük asice eylemimden pişmanlık duyuyordum çünkü ağustos ayının sonlarına denk gelen bu sabahın nemli sıcağından aceleyle çıkıp klimalı tuğla binaya girdiğim esnada saat dokuzu on bir geçmişti bile ve astronomi dersim ikinci kattaydı. Hem, ne demeye astronomi seçmiştim ki ben?

Aşşağıdan Jennifer L. Armentrout Hep Seni Bekledim e-Kitap indirebilirsiniz.| Hep Seni Bekledim indir veya okuyabilirsin.

Hep Seni Bekledim PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir