Hey Huysuz Ergen Yalancı pdf indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Hey Huysuz Ergen Yalancı PDF İndir

Hey Huysuz Ergen Yalancı

Okuyucunun aklı ile oynayacak bir kitap olan Hey Huysuz Ergen Yalancı, her okuyucuyu zamanla kendi içine çekiyor. Tüm okuyanlar kendisini kitap içerisinde bulacak. Kitap aynı zamanda ateşli ve karışık ilişkiler üzerine kuruludur. Tek seferde nefes almadan bitirebileceğiniz bir kitap türü olarak karışımıza çıkmaktadır.

Kitap Özeti

Sonny Ardmore harika şekilde yalancılık yapan biridir. Kusursuz olarak yalan söyler ve kendini de buna inandırır. Konuştuğu her kelime yalandır. Bu alışkanlığı zamanla başına iş açacaktır. Fakat bunu fark etmez. Zamanla yalanları başına olmadık işler açacaktır. Zamanla alışkanlık haline getirdiği bu yalanlar yüzünden babasının hapis’e girdiğini bile söyler. Annesinin onu evden attığını anlatır. Gece yarısı gidecek yeri olmadığından dolayı sokaklarda kaldığını ya da arkadaşlarının evine gizli gizli girdiğimden bahseder. Tabii ki bunların hepsi yalandır. Kahramanımız Amy Rush ise Sonny’in tüm sırlarını, kıyafetlerini, eşyalarını ve düşmanı olan Ryder Cross dâhil her şeyini paylaştığı tek kişidir. Sonny kendini bir gece istemeden de olsa Ryder İle yazışırken bulmuştur. Ve zaman geçtikçe ondan hoşlandığını hisseder. Buna engel olmaya çalışsa da beceremez. Ve tüm gece konuşurlar.

Ortada yine bir aldatmaca vardır. Ryder, Amy ile yazıştığını zannetmektedir. Bu durumu düzeltmek gerekir fakat yapamaz. Bu nedenle bir plan yapmaya başlar. Aslında Ryder’ın hoşlandığı kişinin kendisi olduğunu fark etmesini sağlamalıdır. Karmaşık bir plan yapan Sonny sonunda yalanların üstünü örtmek için daha da dibe batmaktadır. Yaptığı üst üste planlar tutmaz, hatta bazıları yüzünden iyice kötüye giden durumlar yüzünden psikoloji bozulmuştur. Tarafların kendilerine bile yalan söylemeleri yüzünden ortalık yeterince karışık hal almıştır. Bunu düzeltmek tamamen Sonny’in elindedir.

Sonny yalanların üstünü örtebilecek mi? Bu yaptığı karmaşık plan hem dostunu hem de hoşlandığı kişiyi kaybetmesine mi neden olacak? Yoksa tamamen dibe mi batarak yaşamaya devam edecek? Yaşama sevincini kaybetmeye başlar ve zamanla cesaretini kaybeder. Hem gizemler hem de karışık ilişkiler üzerine kurulu olan bu hayatların birleşmesini kesintisiz olarak okuyacak hatta tekrardan kendinizi sorgulayacaksınız.

Telif Hakkı Nedeni İle Kaldırılmıştır!

Hey Huysuz Ergen Yalancı PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir